Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Elveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Elveszi az eszem

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel egyszer találkoztam és volt aktus is,

de már az első találkozásnál úgy viselkedtünk meg az ágyban is mint aki, ezer éve ismeri egymást.

ő kérdezte hogy leszünk-e sex partnerek,mondtam neki hogy igen,

azóta egyszer beszéltem vele.de a találkozás óta állandóan csak rá gondolok és nézem neten hogy fent van-e az oldalon. sőt áll néven is fent vagyok (pedig ez nem rám vall)

és nézem az adatlapját hogy mikor járt utoljára az oldalon.

szerelmes nem vagyok, csak nagyon kedvelem.

egyik pénteken irt nekem hogy találkozzunk,de le mondtam mert mentem bulizni ,meg a barátaim is mondták hogy most kiderül hogy mennyire értékel, mert tényleg nem akarom azt hogy ha csettint és én ugrok. de azóta nem jelentkezik,én hivtam irtam is neki de nem reagál rá

de ilyen nálam még soha nem volt hogy egy srác ennyire meg tudna bolondítani. most mit csináljak?


2011. febr. 7. 23:35
 1/5 anonim válasza:
hát jobb ha elfelejted,mert csak sexelni akar! megvoltál neki és most már leszar
2011. febr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joco901019 ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszhoz. A szexen alapuló kapcsolat sosem hosszú életű dolog tehát ne gondold, hogy járni fog veled. Csak egy kis szexet akart veled semmi többet. Csak szex és más semmi. Szerintem kár hogy belementél.
2011. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem hagytam neki a második randin...jó pozifott..erre utána meg lequrvázott...szal neki is csak a szexre kelettem volna...

ha ennyire nem volt tartásod akkor magadra vess....

2011. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hmm látom rosszuk irtam.

most én se akarok komoly kapcsolatot mert csalódtam,nem is kicsit :(

azt nem értem,hogy ö mondta hogy legyünk ex partnerek, de egyszer nem mentem el mert mentem bulizni,

és biztos hogy megsértödött tegnap irtam neki msn-en és lelépett, komolyan már kezdem letolyni mert ez nekem gyerekes.

csak megfogott ....................

2011. febr. 13. 13:31
 5/5 anonim válasza:
Mi sracok focimeccs utan, sorozes az ilyen lanyokat szoktuk ugy emlegetni, hogy "Qrvam".
2011. febr. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!