Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már valakivel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel ilyen dolog? (többi lent! )

Figyelt kérdés
tegnap este azt álmodtam hogy összejöttem egy csajjal meghogy szeretkeztünk stb. ismerem azt a csajt már régóta de nemvagyok vele beszélő viszonyban. kb életemben 3szót beszéltem vele de azis nagyon régen volt. eddig akárhányszor láttam jó eddigis jó csajnak tartottam de annyira nem vettem figyelembe. de a tegnap esti álom óta rávagyok kattanva nemtudom kiverni a fejemből legszívesebben felsem keltem volna.... mostis nemtudom hogy mit csinálja ráirjak facebookon? de ha ráis irok mit irjak neki? ááááááá megőrülök!!!!!!20F
2011. febr. 7. 23:16
 1/8 Moszuke ***** válasza:
41%
csá! azt álmodtam d*gtunk, szeretnéd valóra váltani az álmom? ingyen van!
2011. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első: XD XD XD


kérdező, szerintem írj rá. írd le neki azt, amiről itt is írtál, h eszedbe jutott, milyen régóta ismeritek egymást és mégsem beszélgettetek még szinte soha, stb, stb. :)

2011. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem kiis röhögne! meg idősebb 3évvel tőlem meg aztsem tudom hogy vane barátja.
2011. febr. 7. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

nem azt h arról álmodtál hogy be verted neki te hülye XD csak azt h régóta ismered és nem beszéltetek v vmi :D


19F

2011. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok énsem gondoltam azt hogy azt irom neki amit álmodtam!!!!!XD
2011. febr. 7. 23:44
 6/8 A kérdező kommentje:
de amúgy aza legszarabb hogy aki ismer mindenki tudja rólam hogy mekkora csajozó gép vagyok csak az a baj hogy amikor van egy olyan csaj aki nagyon bejön és nemcsak arra kellene hogy...... annál leblokkolok
2011. febr. 7. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugi. ne komplikáld túl, de írjál neki. ne csak egy "szia! miujság?" legyen, hanem amit a 2. válaszban írtam meg amit 19F válaszoló is javasolt. no para. menni fog :)
2011. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szs dzívás hogy már nincs fent:(:(
2011. febr. 8. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!