Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert gondolom ugy, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolom ugy, hogy meg nem vok felkeszulve hogy pasim legyen?

Figyelt kérdés

egyszeruen felek egy talit megbeszelni egy pasival...mar par pasi akart velem talizni,de azt fullentettem h nem birok,mert apum nem engedi(ami igaz is,mert 15eves koromig nem lehet pasim,apum szerint)

most 2009.marcius 5en leszek 15eves...

meg sosem randiztam senkivel,nem is csokoloztam meg sosem,s meg nem is volt fium...


2009. febr. 9. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19:43:Ha már ott tartunk,hogy te tegezed a másik helyesírását,legalább az ékezeteket,vesszőket ne hagyd ki,mert míg te melle utsz,addig én mellé ütök...Olyan nehéz magyar nyelvet beállítani a windózban???:D

A kérdésre válaszolva:Örülök,hogy még vannak ilyenek:)

Csak nyugalom,nem késel le semmiről,még előtted az egész életed:) -Reaper- [22/F]

2009. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
koszike Reaper :)
2009. febr. 12. 18:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Amúgy hidd el nem vagy elkésve. Én egy picikét fiatalabb vagyok nálad, és még nem volt pasim nekem sem. De már én is úgy szeretném, hogy legyen. :)
2009. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ertem...

amugy hany eves vagy ha kerdezhetem?

:)

koszi a valaszokat

2009. febr. 22. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!