Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert gondolom ugy, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolom ugy, hogy meg nem vok felkeszulve hogy pasim legyen?

Figyelt kérdés

egyszeruen felek egy talit megbeszelni egy pasival...mar par pasi akart velem talizni,de azt fullentettem h nem birok,mert apum nem engedi(ami igaz is,mert 15eves koromig nem lehet pasim,apum szerint)

most 2009.marcius 5en leszek 15eves...

meg sosem randiztam senkivel,nem is csokoloztam meg sosem,s meg nem is volt fium...


2009. febr. 9. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne félj! ha a pasi komolyan szeretne megismerni ne zárkózz el!
2009. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Oh Baby, nem vagy lekesve semmirol, ha Te nem erzed ugy hogy neked ez kell, ne csinald!

Majd amikor itt lesz az ideje, ugyis menni fogsz, addig meg csak elj ugy ahogy Neked jo! Senki nem eroltethet rad semmit, es nem is ciki!

Csak legyel sjata magad! Jobban jarsz!

Pussz: Kati

2009. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
de édes még nagyon fiatal vagy.. ne aggodj . jobb is ha még igy gondolod tanuéj csak amig lehet 18/l
2009. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Főleg helyesen írni, meg rendesen fogalmazni!
2009. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyenek vagyunk mi lányok,én már rég voltam 15 éves,de még mindig nagyon félek a randik előtt,idegeskedek,izgulok.:)De aztán győz az érdeklődés a félelem felett,és elmegyek,meglásd te is igy teszel majd,és igaza van az előttem szólóknak,nem vagy még elkésve:)
2009. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ertem...s koszike nektek :) de ugy szeretnem mar vkinek mondani h szeretem,meg megcsokolni stb...

ez miert van?

2009. febr. 9. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
mert emberek vagyunk, egyértelmű hogy hajt téged is vágy hogy ez mien is...én már akkor is kivagok ha egy hétig nincs pasim:) plusz a mai társadalom belehajt ebbe... ne aggodj lesz majd neked is de addig tanulj 18/l
2009. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt kerdezed miert van, hogy mar ugy mondanad valakinek? Mert tul sok reklamot nezel, amit ezt sugallja. Ne higyj neki, legyel sajat magad (igen, az elobb is en irtam ezt), es amikor eljon az ideje akkor buszke leszel majd arra, hogy azert mindtad mert tenyleg igy van es nem azert mert ez a divat!

Nyugi, nincs veled semmi gond! oki-doki?

2009. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

na, a helyesiras... aki itt ezt megszolta....

mar irtam mashol is, ez nem helyesirasi vetelkedo, a valaszban bennee van a lenyeg es akerdesben is, ako ezrt van itt, hogy a tapasztalatot atadja joindultbol, leszarja a helyesirast. Mondjuk en nem szarnam le, de nalam is elo fordul neha mert sotet van a szobaban, plusz gyorsan irok, igy neha elofordul, hogy melle utok. Es ki nem szarja le? Ezen az oldalon nem ez a lenyeg! Bocsi!

Ha ez lenne a lenyeg, felhivnam a Lorince Lajost! Oke?

2009. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen okes :) koszi h irtal/irtatok :)
2009. febr. 9. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!