Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg merjem kérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem kérdezni?

Figyelt kérdés

Van 1 lány, régebb óta ismerjük egymást és az utóbbi időben észrevettem, hogy egyre jobban elvagyunk. Teljesen beleestem, de nem merem megkérdezni, hogy járna-e velem, mert félek attól, hogy 'nem'-et mond.

Legyetek szívesek tanácsot adni, hogy mit tegyek. 14/f


2011. febr. 6. 23:29
 1/9 Tomika90 ***** válasza:
figyelj, fiatal vagy, ha nemet mond egy kisebb világ dől benned össze de múlandó dolgok ezek...ha viszont nem kérdezed meg és így vagy csak gyötrőd magad és mire évek mulva feleszmélsz, görcsös lettél, szerintem nyiltan kérdezz rá.Ha nem teszed idővel bánni fogod hogy nem merted.Bár azért csinálj még pár programot mielőtt így lerohanod és ha ugygondolod hogy ő is jól elvan veled kérdezd meg, csak bátorság
2011. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Robi19xD ***** válasza:
100%
Figyi. Én életemben nem kérdeztem meg nőtöl h járna e velem :D Ami kell azt vedd el. Ha részéről nem megy a dolog akkor ne csüggedj vannak még jó csajok. Arra figyelj hogy ha túl sokat tökölsz kiábrándul belőlled és aztán majd lesz miért bánkódni.
2011. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg, de egy jó pillanatban adj egy hosszú puszit az arcára (ne a szájára) és simogasd meg a haját.


22/L

2011. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne! Tudom, hogy mostanában az a divat, hogy ha megtetszik valaki, odamegy hozzá a srác, megkérdezi, hogy járunk-e, és ha a csajnak is tetszik a pasi, akkor járnak... abszurd kicsit, de tényleg ez van... de én azt mondom, maradj a hagyományos módszernél! Le is írom, mit kellene tenned!

Előszöris, semmiképp ne azzal állíts oda, hogy húú mennyire tetszel, úgy járnék veled! Semmiképp! Először csak próbálj meg apróbb dolgokkal kedveskedni neki! Hívd el erre-arra, menjetek el kettesben sétálni, vagy mittudomén. Amikor már jól összemelegedtetek, akkor sem azzal a kérdéssel állj elé, hogy járna-e veled, hanem szimplán vallj szerelmet! Ez a tuti.

2011. febr. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!
2011. febr. 7. 12:11
 6/9 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle maximum nemet mond.De ha nem kérdezed meg az olyan mintha nemet mondana. Próba szerencse! 15/f
2011. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Emberek most jön a pofon, megkérdeztem azt mondja van barátja.
2011. febr. 7. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Juj :S sajnálom :(
2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát kösz az együttérzést... Én is sajnálom, mert még mindíg nagyon szeretem a lányt.
2011. febr. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!