Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg merjem mondani neki? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem mondani neki? (lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Néha ő is figyel meg köszön nekem de nekem nem úgy tűnik, hogy akarna valamit. Most úgy döntöttem, hogy mindent megteszek, hogy közelebb kerüljek hozzá, és még egyértelműbb jeleket küldök felé. És ha még mindig észre veszem, hogy rám néz vagy még mindig elő fordul, hogy hosszan nézünk egymás szemébe akkor egyszer félre hívom és megmondom neki, hogy mi is a helyzet és onnantól rábízom.

Vélemény?

Mik a lehetséges reakciók?


2010. dec. 8. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van...
2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és van már ötleted mit teszel? ha lesz vmi akor írj!

Kérlek Segítsetek!

2010. dec. 8. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak nem én vagyok? :D De most komolyan, merre laksz? :P

am egészen véletlenül mostanában egy rakat ilyen van...

2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam, holnap megmondom neki, már nem néz, néhány napja inkább minta kerülne, de nekem nagyon tetszik, és ő hívta fel magára a figyelmet, először észre sem vettem.

Én mindig arra vártam, hogy majd egy srác udvarol nekem, de nem bírom már, ha nem lesz semmi, akkor is pontot teszek az i-re...

2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges reakció?

azonnali erekció :D


Amúgy több kérdés ne tegyél fel erről kérlek, kezd uncsi lenni.

2010. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen több kérdés?

Amiket bele írtam azokat csak érzékeltetés céljából tettem oda

2010. dec. 8. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt mondja, sok ilyen kérdés van.

Azért teszik fel az emberek ugyanazt a kérdést, amikor tudják, hogy azt már megkérdezte valaki, mert azt akarják, hogy nekik válaszoljanak, és velük törődjenek, ne más kérdésére adott válaszból tudják meg, mi jó nekik.


Amúgy én odamennék a helyedben. Odamész, és annyit mondasz: "Szia, XY vagyok, elrabolhatlak egy percre?" Kicsit később, távol a haveroktól: "Az a helyzet, hogy szerintem nagyon helyes vagy, és iszonyúan tetszel nekem. Csak ennyit akartam. Szia!"

Ha utánad megy, kellesz neki, ha zavarodottan áll ott, akkor összezavarodott, és nem tudja eldönteni, kellesz-e neki, ha kiröhög, és otthagy, nem kellesz neki.

Egyszer élünk, hajrá! (Y)

2010. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menj oda amíg nem késő azt mondom. Azaz legközelebb.
2010. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi ezt fogom tenni
2010. dec. 8. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel két baj van a mai világban: a fiú beszari és azért nem mer odamenni hozzád vagy nem tetszel neki és a ettőt így kapásból nehéz megkülönböztetni. Hány éves vagy?
2010. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!