Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy vége?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk,mindjárt itt van valentin,de nem szeretem már, és lehet eddig sem szerettem,ő akart velem összejönni megpróbáltam, de nem megy.
2011. febr. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha 2 honapot kihuztál vele akkor már a valentinnapot végét várd meg és utána mond el neki hogy ez szerinted nem fog müködni mert ugy érzed nem vagy belé szerelmes ennyi.
2011. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pff mért kéne megvárnia a valentin napot?

szerintem mondd el neki SZEMÉLYESEN, ÉLŐBE hogy sajnálod de vége, mer te már nem szereted annyira mint eddig.. ennyi csak elkezdeni lesz nehéz, de miután kimondod majd megkönnyebbülsz :)


16/L

2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele várni. Se Valentin napig, se tovább. Ha nem megy, be kell fejezni. Biztos ő is meg fogja érteni.
2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Miért, a Valentin-nap a világ közepe vagy mi? Soha nem értettem, miért kell ennyire felfújni ezt az amerikai majmolást... Bocs, ma rossz a hangulatom. De mennyivel lenne jobb utána közölni? A srác a fellegekben jár, mert szeret, jól eltelik az a nap, ajándék ide-oda, amiből azt gondolja, Te is szereted, beleéli magát; majd másnap vagy utána jön a hideg zuhany.
2011. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb. Ha eddig sem ígértél semmit, biztosan nem lesz olyan nehéz.
2011. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 rossz dolog is, valentinkor lenne 2 hónap, + középsuliban is együtt leszünk :S
2011. febr. 6. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki az igazat minnél elöbb!

Ne várd meg a valentínt mert felesleges ha nem szereted!

Ha meg egy picit is kedveled és még kibírnád akkor még egy hónapot kibírsz és azalatt lassan megutáltatod vele magad!!!

De a legegyszerűbb ha elmentek sétálni leültök és megbeszélitek és minnél elöbb az lenne a rendi!!!

Üdv!

2011. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!