Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme elkezdeni? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elkezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, tegnap kavartam egy 22 éves sráccal, de nem történt szexuális aktus. Nem hagytam, pedig szerette volna, de tudtam, hogy nem szabad még, hiszen alig néhány órája ismerjük egymást és nekem ő lenne az első. Szóval jól elvoltunk, mondtam neki, hogy nem szeretném, ha csak ennyi lenne, aztán lelépnem, erre ő mondta, hogy ő is azt szeretné ha ez egy kezdet lenne. Viszont van barátnője, aki 18 éves. És a srác másik városban tanul, ezért mindig csak lejár ide ahol a családja van.. na meg ugye én is itt vagyok. A barátnője pedig oda valósi, ahol ő tanul. Biztos, hogy jó ötlet lenne vele még ezt folytatni? :S Kérek tanácsokat és INDOKOKAT!

Kort én nemet is!


2011. febr. 6. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam: mondtam neki, hogy nem szeretném, ha csak ennyi lenne, aztán lelépne
2011. febr. 6. 11:06
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak szórakozni akar veled, hogy ha pl hétvégén a családjánál van, akkor se unatkozzon. persze reméljük nem. De én elsőre nem feküdnék le senkivel, csak ha több hónapot jártam vele, addig csak bizonyítsa be, hogy érdemes-e vele lenni. Én 18 évesen egyéjszakásba veszítettem el a szüzességem, azt hittem, h a srác járni akar velem utána, 1 hetet jártunk és ennyi volt, fél éve szenvedek miatta. Gondold át, megéri-e. szerintem mindenképp várj, hogy ne az legyen h csak lefektet és visszamegy a barátnőjéhez.
2011. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen nem lenne jó ötlet folytatni vele. Már az írásodból leszűrtem, hogy csak le akar fektetni. Ha barátnője van és így is 'kavargat' lányokkal, akkor valószínűleg nem te voltál neki az első ilyen szempontból és másokat is hasonló szövegekkel hitegetett. És még ha össze is jönne veled, ugyanezt csinálná. Szóval: hagyd a fenébe!

(Amúgy hihetetlen, hogy milyen gerinctelen emberek vannak manapság.)

2011. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

24/f válasza:

ezért szeretjük a fiatalabbnál fiatalabb husikat:

[link]

mert szükebbek ott lent, másrészt meg a srácnak legalább ott is lesz kit huzni ahol tanul, hétvégén meg téged.

ha fél évnél több ideje van vele felejtős. sosem fogja elhagyni egy szeretőért vagy valakiért aki 1 sör meg fél centi vodka után kevert vele.

igen leakart veled feküdni, ennyire tisztelt.

Aki a mostanit megcsalja az téged is megfog. ezt hivjuk jellemnek.

Sajnos a gyerek olyan, ha van probléma nem megbeszéli 18 al hanem lefekszik 16 al.

sosem lesz rálátásod mit művel ahol tanul, és hogy megszakitotta e a másikkal. a fiuknak komoly csaj kell, ezért foglalkoznak 18 vagy afölöttivel huszonévcesen, szex terén meg jó a 16 is.

Ha a barátnője apja anyja ismeri és odajár akkor neked annyi...nem fogja egy hétvégi kis csajért otthagyni a biztonságot jelentő pontot.

Akiknek eddig szeretője voltam és én elmondtam a fiuknak a csajaik helyett 4-5 éves kapcsolatokról beszélek, csak lestek hogy én őszintébb voltam a barátnőiknél. akikkel összejöttem ugy hogy volt valakijük utána engem is megcsaltak. a jellem nem változik.

ha valaki arra született hogy tud lopni, fog is, ha arra hogy nem, nem fog, inkább éhenhal. ha arra született hűtlen lesz akkor az is marad, és gyüjti a trófeákat.

minden bokorban találsz olyat aki szingli, és megbecsül, és nem másodmegoldás vagy neki hétvégente mint egy guminő, vagy mint egy vibrátor.

van egy szent mondás:

1 legyen vagy 1 se!

a 18 as csajt nem tiszteli azzal müködni már nem fog, hála neked hogy belegázoltál a kapcsolatukba.

ne félj. ami fájdalmnat okozol a csajnak ezzel, azt az élet ugyis visszaadja neked, ahogy nekem, ahogy mindenkinek. http://www.youtube.com/watch?v=MOh1mkWImGo

törd csak össze a szívét szegény csajnak, visszakapod az élettől, ahogy a srác is!

24/F

2011. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc az egészben, hogy marhára nem mondta, hogy van barátnője!
2011. febr. 6. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért mondta volna? Azért, hogy ne legyél meg neki? Ugyan már!:):):) Ennyire tartja becsüli tiszteli a barátnőjét...vagy általában a nőket...én soha nem tudnám megcsalni azt, akit szeretek!

1 legyen, vagy 1 se!

24F

2011. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Énis így gondolom, de tényleg fogalmam sem volt, hogy neki van barátnője. Ha tudok róla, biztosan otthagytam volna a fenébe.
2011. febr. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!