Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Addig, amíg egyedülálló.

Figyelt kérdés
Na szóval van egy srác. Eléggé tetszik. Egy suliba járunk, és egy évvel fiatalabb. Most egyedülálló. Igazából egy kapcsolatom volt, az is 3 hetes, szóval nincs nagy gyakorlatom...és fogalmam sincs, hogyan keltsem fel a figyelmét. Néha szünetben ránézek, és van amikor ő is. Bejelöltem facebook-on, vissza is jelölt, de ennyi, más nem volt. Nem akarom neki megmondani, mert előtte járrtam úgy, h elmondtam a srácnak és nem mondott semmit. Nem akarok pofára esni:S TAnács?:S
2011. febr. 5. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, aztán ha bejössz neki, lépni fog.
2011. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 andoryy ***** válasza:
Próbálj utalgatni hogy szimpatikus neked. (ne egy facebook like-ra gondolj)Keresd vele a szemkontaktust. Kezdeményezz beszélgetést stb... ha semmi sem történik hagyd békén.
2011. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk azért elég nehéz, mert csak így látásból ismerem, nem annyira. Szóval nem beszélgettem még vele. Meg az a baj, hogy állandóan a haverokkal van szünetben. Ha meg elmegy mellettem, akkor nem tudom olyan gyorsan leszólítani, hogy héé várjáál beszélgessünk:D SZóval ehh:S
2011. febr. 5. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy??

Hátha segíthetek :D!

2011. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tolna megye:) ennyit elárulok:)
2011. febr. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!