Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valam ajándékot?

Figyelt kérdés
Ezüst ékszerre gondoltam, mert névnapja is van+valentin nap is.
2011. febr. 3. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem kell ezüst!!! eszedbe ne jusson ha az elején sokat adsz neki megszokja és később is elvárja XD
2011. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Miért? Bálintnak hívják?" XDXDXD
2011. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a szívedre. Ha ismered, szereted, ő és ő is téged (még ha nem is szerelemből, de mély barátság) és tudod h nem olyan, h kihasznál. És ne hallgass erre a sok fatö@kűre, mert fogadok h mindegyiküknek szétment a kapcsolata a saját arroganciájuk miatt. A pasik nem értenek hozzá, a csajok már sokszor melléfogtak, vagy féltékenyek...

Hidd el. Ez kell a nőnek. Odaadás, megértés, figyelmesség, kedvesség, őszinteség, sok őszinte bók...

És hidd el, nagyon örülne neki. Ha te úgy érzed és szeretnéd hát vigyél, ne bánd meg azt amit meg sem tettél. Ha meg nem lesz belőle semmi, hát vettél egy jó barát névnapjára egy ajándékot. Amúgy is vennél neki, nem? Ha barátok lennétek csak ( függetlenül értéknagyságtól)akkor is vinnél. Hát akkor így miért ne?

Én azt tanácsolom, valami olyat vigyél ami megmarad, örök emlék, nem mulandó, mint egy édesség, vagy mint egy virág mi elhull, és elmúl ( Ezzel nem azt mondom h azt nem vihetnél) , de annyiban igazuk van a többieknek, h ne költsd rá a fél kereseted...

2011. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó választ, sokat segítettél!!(a legtöbbett)
2011. febr. 6. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!