Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vennétek egy lánynak az első randira?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első randira semmilyet!

Ne azért kedveljen meg mert ajándékot viszek neki, hanem magamért.

meg amúgyis, első randira még semmilyen ajándékot, soha nem vettem, ez elvi kérdés.

2011. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőre, szerintem nem érdemes, mert ha látja, hogy már az első randira veszel neki ajándékot, tudni fogja, hogy mindent meg akarsz tenni érte, és utána már le fogja sz@rni a fejed magasról :D:D, iylenek a nők.Bár ez csak az én véleményem, nem akarok beleszólni. :)
2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy szál virág bőven elég:)...én annak nagyon örülnék:)
2011. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre semmiképpen se vegyél. Személy szerint én egyáltalán nem szeretek ajándékot kapni, mert kellemetlennek érzem. :D
2011. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másolt dvd-t kaptam exemtől. :) Az a film volt rajta, amire régóta vágytam. Én örültem neki. :) Nem az értéke volt nagy, csak a gesztus.
2011. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első randira, soha semmit, de még a másodikra és a harmadikra sem. Talán majd a negyedikre, valami apróságot. Ha már így mész neki az első randinak, egy szánalmas puhap.cs leszel, aki így akar majd bevágódni. Jobb esetben nem fog rád férfiként nézni, és második randi már nem is lesz, rosszabb esetben ki fog használni.
2011. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne hallgass a fentebb szólókra, semmi puhap*csség nincs abban, ha valaki az első randira ajándékot visz a lánynak. Persze nem kell nagy dolgokra gondolni, egy tábla csoki, egy kis plüssállat, vagy egy szál virág. Sőt, ez éppen egy értékelendő dolog, mert ezzel kifejezed azt, h nem veszed a hölgyet félvállról.
2011. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
egy szál virág tökéletes. mást nem érdemes.
2011. ápr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit sem.

Ha már megyek a lakására egy vacsira vagy vmi,akkor egy szál virág,meg pia.

Ha beültök valahova a randin úgyis te fizetsz,uh ennyi előzékenység bőven elég.

2011. ápr. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"úgyis te fizetsz". ez a pasiknak ilyen egyértelmű? ilyen nálam még sosem volt, pláne nem első randin. tényleg ez a normális?
2011. ápr. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!