Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek virágot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek virágot, vagy valai kisebb ajándékot a lánynak? 20/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
én egy csillámpónit vittem neki
2011. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca.. ***** válasza:

ne. mi van ha nem is jó a nő???

majd másodikra.

2011. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól érzitek magatokat együtt és ő is odateszi magát (nem csak igen/nem válaszokat ad, hanem érdeklődik irántad és igyekszik a kedvedben járni), akkor a randi VÉGÉN vegyél neki egy szál valamit.
2011. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szamóca.. h érted azt, h :"mi van, ha nem is jó nő?" mert ebből arra következtettem, h Te úgy gondolod, mindenki neten keres partnert, és most látja majd először a nőt.. ha így van, akkor a véleményem ennyi: szánalom.hu

ha viszont a jó nő alatt belső tulajdonságokat értettél, akkor bocsi

a kérdezőnek pedig: egyet kell értenem az utolsó kommentelővel, h ha a randi szuper és a csajszi se egy két lábon járó fogyatékos vki, akkor a vége felé vegyél Neki egy szál virágot

2011. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova mentek... ha csak a városban sétálgatni vagy moziba ilyenek akk inkább ne vegyél neki virágot mert nem tudja hova tenni csak a baj van vele.
2011. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

direkt nem azt írtam ám hogy "mi van ha ronda".

arra értettem, ha úgy egy az egybe "nem jön be", nem csak kinézet alapján. teljesen mindegy honnan ismeri v hogy látta e már, de midnig előfordulhat az első randin, hogy mégsem az akinek képzelted. akár külsőre akár belsőre, tök mindegy, mi van ha nem akar már vele összejönni? nem tudom miért kell ennyire ugrani arra ha bárhol azt érzékelitek hogy uh külsőre gondolt. igen is, ha hányingert kapok tőle mert mondjuk hányás-húgy szaga van, kopaszodik, nyáladzik, a bőre meg foszlik a ragyáktól, az elég ok nekem hogy ne jöjjek össze valakivel még ha amúgy kedves is. de itt nem erre gondoltam, hanem úgy általában bármire.

2011. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam elsőre vinni, csak duma sétálgatás esetleg valami program. Ha látod hogy veszi a lapot és erősen rákkap a dumádra, akkor vehetsz következő randira neki egyet vagy randi végén egy utcai árustól..
2011. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elsőre ne vegyél semmit... mert mi van ha tényleg nem olyan mint azt ahogy elképzelted? de ha bejön, elvagytok egymással akkor a második randira vihetsz valami apróságot.
2011. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
ne vegyél mert lúzernak fog nézni...mellesleg miért akarsz már most pénzt költeni rá?még meg se dugtad
2011. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót
2011. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!