Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valam ajándékot?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást. Én 14 éves vagyok, a lány úgyszintén.
2011. jan. 29. 10:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ne.
2011. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy hallottam valami olyasmit, hogy első randira nem "szokás", vagy nem fontos ajándékot vinni. Ez miért van?

2011. jan. 29. 10:31
 3/37 anonim ***** válasza:
Vigyél, egy szív alakú milka csokit, és egy szál vörös rózsát. Sztem megörülne a lány.:)
2011. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Ha szereti a milkát és nem utálja a rózsát. Amúgy vehetsz ajándékot, ha megérdemli, mert ha nem akkor meg kár megvenni.
2011. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyra becsülöm!

Szerintetek az jó ötlet hogy elmegyünk biciklizni, viszek magammal kakaót/forró csokit?

Nem nagyon van pénzem, és a nagymamámtól sem szeretnék kérni. Bunkónak nézne ha most nem ülnék be vele egy cukrászdába vagy ilyesmi? Vagy ha csak Ő enne valamit?

2011. jan. 29. 10:38
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Van olyan aki nem szereti a milkát??? És első randi, biztos, h megérdemli az ajándékot. Menj és bújj el, idióta.
2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az ajándékozás híve. Több érvem is van. Először is. A legjobb, legértékesebb és legfontosabb, amit adhatsz a másiknak, az te magad vagy. Nem csak a testre kell itt gondolni, hanem a jelenlétedre. (Egy idő után biztos te is így látod majd.)

Másodszor: az ajándékok, apróbb dolgok ettől függetlenül nagyon fontosak a lányok számára, ettől érzik, hogy szereted őket. Azonban hozzá sem szabad őket szoktatni. Egy idő után már elvárják. Ugyanígy, az első randin még illik fizetni, ha meghívod valamire. A többi randin már érdemes ezt megbeszélni, közösen fizetni. Minden szempontból visszatetsző tud lenni, hogy te fizetsz mindent, így "fizetsz" a lány "szolgáltatásaiért". És itt sem csak a testiségre gondolok, hanem akár a szeretetére is. Nem anyagilag kell meghálálni egy lelki adományt.

Ezért a legjobb, amit tehetsz, hogy nyílt szívvel, szeretettel elé állsz, és hallgatod őt, és végig teljes odaadottsággal jelen vagy.

2011. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Akkor inkább csak bicajozzatok. Fura lenne, ha beülnétek valahova és csak Ő enne, Te meg néznéd.
2011. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. szerintem NE.. mer ugye még nem is biztos, hogy összejöttök.. csak beszélgessetek, és ha lesz 2. ( akkor már egyenes út ahhoz h járni fogtok szerintem) akkor vihetsz neki vmi csokit v amit szeret :)
2011. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez így van, Utolsó Válaszoló. Nem fog ezen megsértődni?
2011. jan. 29. 10:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!