Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valam ajándékot?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást. Én 14 éves vagyok, a lány úgyszintén.
2011. jan. 29. 10:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Hát vasárnap lessz a randi, és annyi idő alatt nehéz. Sok mindent tudok róla,de EZT pont nem:)
2011. jan. 29. 13:20
 22/37 anonim ***** válasza:
Ma az első 10:39-esnek: igen ismerek olyat aki nem szereti a milkát!! és nem egy olyan lányt, hanem többet! És nem én vagyok idióta, hanem te:) szűklátó vagy:)
2011. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Ha valakinek még van ötlete azt hallgatom. Miről beszéljünk? Ha találkozunk akkor megcsókoljam vagy inkább csak puszi?(még sose csókolóztam). Ha felhív magához felmenjek vagy utasítsam csak el(persze kedvesen, nem úgy mint egy diplomás paraszt)
2011. jan. 29. 13:44
 24/37 anonim ***** válasza:
Vannak aki első találkán már csókolóznak és összejönnek, de nem vonhat felelőségre ment nem csókoltad meg:) Én úgy szoktam hogy első találkán nincs semmi csók, max egy szájra puszi és nem vesztettem el vele semmit se edddig:) Nők is vágynak gyors dolgokra, de te túl gyors vagy akkor már baj van. Hát te tudod, hogy lesz e csók vagy sem, döntsd el.
2011. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Végre valaki...:D Páromnak vittem első randira virágot és csokit, azóta is emlegeti...szal,annyira rossz nem lehet.
2011. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy biciklizni megyünk, és nem tudná hova rakni :)
2011. jan. 29. 14:51
 27/37 anonim ***** válasza:
Vasárnap már elmúlt, leírod hogy sikerült? :)
2011. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos el lett halasztva, mert még nem költöztek teljesen(pakolnak) így kövi vasárnap lesz. Arra gondoltam viszek neki egy ezüst fülbevalót(nem csicsásat, max 3000 Ft) mert épp van pénzem, és pont vasárnap lesz a névnapja.(virágnak nem iztos h örülne de ennek tuti) szerinted jó ötlet?

2011. febr. 2. 17:50
 29/37 anonim ***** válasza:

de jó:) jól kitaláltad ;)

sztem nagyon örülni fog a fülbevalónak!

és sok sikert neked/nektek :)

2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 2. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!