Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes nem divatmajom/tucat pasik?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a tucat csak a páwák meg ez meg az..:D:D Tiszta szégyen :S Hol vannak az igazi férfiak ? Vagy egyáltalán léteznek-e olyan pasik akik tényleg megbecsülik, tisztelik a lányokat és komoly kapcsolatra vágynak..? ez itt a kérdés....
2011. febr. 2. 18:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ők azok, akikre nem tudtok férfiként nézni, és örökké csak barátok maradtok :) Szóról szóra megfeleltem volna a leírásodnak 2 éve, de miután senkinek nem kellettem, stílust váltottam, szereztem divatos cuccokat, divatos frizurát, eljátszottam a menőpasit, és csodák-csodájára hónapokon belül lett barátnőm, akivel azóta is együtt vagyok :) Szóval ez sajna így működik, az ilyen pasik vagy örökké egyedül maradnak, vagy átalakulnak, hogy legyen csajuk.
2011. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Léteznek. Csak nem discoba meg plazaban kell keresni.
2011. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
30 éves vagyok, és őszintén sajnálom a most 20 év körüli lányokat, nagyon gyér a pasifelhozatal.
2011. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Léteznek rendes értelmes "pasik".. csak nem discoban kell őket keresni... :)
2011. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Akkor mégis hol ..?

2011. febr. 2. 21:01
 16/26 A kérdező kommentje:
egyébként félreértés ne essék egyértelű, hogy nem ott kell őket keresni.. csak hol vannak az ilyen pasik ?? :)
2011. febr. 2. 21:02
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok.Csak én nem vágyok semmilyen kapcsolatra,mert a nők is divatmajmok és "páwák".20/F
2011. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%

Istenem..Már megint ez..A Lányok sírnak hogy hol vannak a rendes fiúk, a fiúk meg hogy hol vannak a rendes lányok. Érdekes hogy mindenki a nagyképű fiúkat/lányokat veszi csak észre a többi csendesebbet senki sem. Valld be igenis vannak körülötted ilyenek csak nem akarsz hozzájuk szólni mert vagy ronda, vagy ciki, vagy valami más hülyeség. Pedig lehet ha megismernéd őket még bele is szeretnél. Nem mondom hogy bennem nincs meg ez, de én legalább nem sírok ezért. Szóval ez nem beszólás akart lenni, csak egy kicsit gondolkozz el rajta :)


15/f

2011. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Látom jól lepontoztak ezek az átlátszó nők,mert megmondtam az igazságot:)
2011. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem én ilyen vagyok amilyet leirtál, de a lányok valóban csak az ilyen emo b*zigyerekeket szeretik. Szerintem én mindenhol nagyon férfiasan viselkedek, nálam ez a fő szempont.

Kérdező hány éves vagy?

2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!