Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak az értelmes nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az értelmes nem divatmajom/tucat pasik?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a tucat csak a páwák meg ez meg az..:D:D Tiszta szégyen :S Hol vannak az igazi férfiak ? Vagy egyáltalán léteznek-e olyan pasik akik tényleg megbecsülik, tisztelik a lányokat és komoly kapcsolatra vágynak..? ez itt a kérdés....
2011. febr. 2. 18:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz ilyen pasikat, szólj nekem is... :D
2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen sajnoos,és nagyon nagy szerencse kell hogy megtaláld az igazit! Én 2 éve megtaláltam és ő a nagy Ő. Azt hittem nem létezik de ő teljesen megváltoztatott. Ne keresd majd megtalál! Sok szerencsét az élethez:)
2011. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Léteznek nem is kevsen amúgy...csak nem mindegy milyen körökben mozog az ember.:)
2011. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

De válogattok. Kétlem h olyan jól néztek ki h jogotokban áll reklamálni.

Nem a divat a szégyen hanem Te. H 1 kalap alá veszel mindenkit.

Én is "divatmajom" lennék a szemedben. Mégis tisztelettudó vagyok. Mert olyan családból származom.

Nah ienkor mi a helyzet?

18/F

2011. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Én itt vagyok,de ti nők csak mondani tudjátok, hogy ilyen pasi kell nektek,mikor döntés előtt áltok mindig a degenerált-divatos és pénzes hapikkal fektetitek le magatokat.
2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az én álompasim Arnold Schwarzenegger, nem az SP féle hermafrodita lények... Nekem egy igazi férfi kell :D :D :D

De sajnos mindenhol csak "pávákat" látok...

20/L

2011. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Pl. a párom ilyen:)

Mellette nő vagyok. Tisztel és megbecsül. Sosem beszél csúnyán velem, nekem fontos, hogy legyen kultúrája...

Nem számít ha nincs pénze, de legyen művelt. És ne legyen "micsoda nő"

2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem sül le a bőr a képetekről? Ilyenkor bezezg rinyáltok, de amikor elkülditek őket a francba, akkor bezzeg mekkora szátok van már!

Egyébként ott vannak ők mindenhol, a boltban, a parkban, a szomszédodban, az utcán...

Csak sosem, ismétlem sosem ők kellenek nektek.

aZ a tapasztalatom, hogy még a legértelmesebbnek tartott nők is eszüket vesztik a fent említett alfahímektől. Mondhatsz te kérdező akármit, túl sokszor láttam én már azokat a mámoros tekinteteket, amikor bármelyik ilyen HMCS begördül valahová, akkor onnantól kezdve uralja a terepet.

Egy nő mindig mást mond, mint amit gondol.Egyébként sejtem, mi a bajod. Te is az egyik olyan csaj vagy, aki egy menő fickónak sem kellett, éppen ezért most két kézzel kapnál akármilyen kicsit is normális srác után. Csak éépen ilyenkor, amikor már ti szeretnétek, már sokkal nehezebb, mint előtte lett volna.

2011. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
A külsejük még hagyján, de olyan életképtelenül nyomik belsőleg, itt is, hisztiznek. meg a külsőségre mennek.kész röhej.
2011. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Hogy hol? Itt ül mellettem.:)


22l

2011. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!