Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira gáz vagyok, randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáz vagyok, randin meg se tudok szólalni, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

már 3 randin vagyok túl,de végig a srác dumál,én meg? kussolok,le vagyok fagyva,még magamról is csak sablon dumát tudok beszélni.

az egy dolog hogy a csávó teljesen idiótának néz,de az hogy végig így randizzak az nagyon gáz :D

mit tegyek?miről beszéljek?áááá help 17L (komoly kapcsolatom nem volt)


2011. febr. 1. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen randik voltak ezek? Netes, suli, buli, stb. Tehát honnan ismerted a srácokat?
2011. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tök ismeretlenek,vakrandi
2011. febr. 2. 17:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy vakrandi! Ilyenen még nem voltam... de egy levél és egy telefon után már randiztam. Megoldottam. :)

Szerintem ez a legnehezebb műfaj, főleg ilyen fiatalon. Ismeretlenben nehéz megbízni és kinyílni neki. 17 évesen nem kell ennyire hajtani randit. Inkább járj el valahova, ahol "véletlenül" beszélgethetsz srácokkal. Nem csak diszkó létezik.

2011. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!