Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira gáz vagyok, randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáz vagyok, randin meg se tudok szólalni, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

már 3 randin vagyok túl,de végig a srác dumál,én meg? kussolok,le vagyok fagyva,még magamról is csak sablon dumát tudok beszélni.

az egy dolog hogy a csávó teljesen idiótának néz,de az hogy végig így randizzak az nagyon gáz :D

mit tegyek?miről beszéljek?áááá help 17L (komoly kapcsolatom nem volt)


2011. febr. 1. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nézzkörül,beszélj az emberekről,hogy milyen volt a napod,hogy miket szeretsz csinálni,vicces élményekről ami megesett veled,mesélj,kérdezz ilyesmiről

milyen volt a napod?

mit csináltál/mit fogsz csinálni ma/hétvégén?

sportolsz valamit?

hova jársz bulizni?

milyen állataid vannak?

kedvenc film, könyv, kaja, zene?

gyermekkori élmények

- film/könyv/színdarab/kiállítás/zene

- legemlékezetesebb pillanatok

- tulajdonságok (mit tartasz magadban a legidegesítőbbnek? szerinted mi a legnagyobb előnyöd, erényed? miben vagy igazán ügyes?)

- hobbik, akár közösek, akár az ő saját hobbija, arról biztos szívesen beszél

- állatok, háziállatok, milyen háziállatot szeretnél

- élet apró dolgai (lakás, ételek, italok, szórakozás)

- kedvenc mesefigura, egyáltalán is kedvencek.

- családi kapcsolatok (öccse, húga, bátyja, nővére, keresztapja, etc


de itt is vannak témák pl [link]


de csak add magadat,reagálj arra amit mond ne csak annyit hogy ja ok,az jó..stb.

2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 1. 19:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan hiba amit szinte mindenki elkövet. Szóval, ne gondolkodj, figyelj arra amit mond, s szólj közbe, kérdezz. Ha elkezdesz gondolkodni h mit is kéne mondj, akkor "lefagysz" s nem jut eszedbe semmi. S mivel "lefagytál" nem tudsz figyelni a másikra.


Ez olyan h mikor arra gondolsz hogy mire is fogsz gondolni kiürül a fejed. Remélem megértettél. ezt magam fedeztem fel. Remélem segítettem.


15/f

2011. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
basszus ez mennyire ott van :/ annyiszor beégtem már az élettől is elment a kedvem. :/
2011. febr. 1. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:

igyá kis piát, majd megered a nyelved.

Nálunk meg fordítva van, a csajnak be nem áll a szája...:S

2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
épp ez a szégyen! nem lehet igaz hogy piásan tudok beszélni,józanul meg semmi?most randik előtt rúgjak be?:D az nem megoldás,amúgy még az is gáz hogy egy bugyuta libának gondolhattak,pedig sok minden van bennem :|
2011. febr. 1. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta hogy rúgj be?

igyál meg egy vodka lime-ot

vagy amit szeretsz csak legyen benne tömény, kicsit feloldődsz, és máris kész.

b*szhatod ha okos vagy, ha ezt nem mutatod meg a külvilágnak senki sem hiszi el...

2011. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igaz,kösz
2011. febr. 1. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyere el velem randira! Mivel semmit sem akarsz tőlem, 5 perc alatt fel fogsz oldódni, aztán már a következő igazi randin ez az élmény segíteni fog.

A partnerednek is segíteni kellett volna.

2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :D dobálta a témákat meg minden,nekem kellett volna válaszolni kommentálni,de Isten tudja miért lefagytam.
2011. febr. 2. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!