Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik jobb, ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb, ha egy csajnak reszegen dumalok, ritkan ferebeszelek vagy ha jozanon meg se merek szolalni, mert felek es csak nezem ot?

Figyelt kérdés
Tudom egyikse de inkab mejik?
2008. aug. 17. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

melyik es nem 'mejik'...es meg sorolhatnam,de kezdetnek ez eleg... (bocs h leszollak ezert de allergias vagyok)

Szerintem reszegen semmikepp se dumalj...en nem hinnem h az bejonne egy csaszinak, en helybol leirnalak. akkor inkabb felenken es ovatosan:) UDV

2008. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj akkormár egy középutat (nagyon enyhe spicc, esetleg igyál alkoholmentes sört, hidd el az is beválik, pl. van mibe kapaszkodni). A másik, hogy nyugi meg relax. Ha élőben nem megy, először csak MSNen, cseten beszélgess lányokkal. Sokat tud segíteni ha egy baráti társaságban vagytok. Ha a csaj látja hogy zavarban vagy, és olyan mint én, addig fog dumálni míg el nem kezd beszéltetni, szóval inkább józanul :)
2008. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem beszélsz sehova sem jutsz. Aztán majd józanul is menni fog. Amúgy a nők szeretik a lúzereket :)
2008. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy, de ha azelkövetkező hatvan évet részegen akarod eltölteni...

inkább próbálj magaddal kezdeni valamit józanul.

2008. aug. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem részegen a jó: akkor félnek majd tőled és kinevetne elfutnak. ha sokat nézed azt hiszi rólad hogy gyilkos vagy és kiszemelted. inkább menj oda és mond meg neki őszintén hogy szeretnél beszélgetni vele ha van kedve ismerekedni akkor azt mondja hogy beszélgessünk, ha meg nem akkor meg tovább mész 1 másikhoz.
2008. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, némely nőknél a részeg vakerolás is bejön, de az ilyen nőktől inkább óvakodj, később megbánod.

Én is inkább az óvatos bátorságerősítőt javasolnám, ha meg tudod állni ilyenkor további 5 pohár nélkül.

2008. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!