Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam őt randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam őt randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már egy éve ismerek és mindig is nagyon teccet, de mostanában sokat sms-ezünk. gondolom ez azt jelenti hogy neki is teccem. Ha most nem lépek lehet hogy soha nem lesz már lehetőségem nála. még nem volt barátnőm. hogy kezdjem? hova hívjam? stb. 16/f
2011. jan. 31. 21:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lehülyézed azt, aki kijavít? Amíg nem tudsz helyesen írni, addig ne hívj senkit randira. Maradj inkább otthon és matyikázz. Csicska.
2011. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nem azért írtam hogy teccik, mert nem tudom hogy úgy kell írni hogy tetszik, hanem azért mert siettem és így gyorsabb volt, nem gondoltam hogy lesznek olyan hülyék akik belekötnek bár tudom hogy valakinek az jelent élvezetet, hogy mindenkibe beleköt ez egy betegség de ne itt élje ki magát, hanem a kérdésemre válaszoljon.

Ezt egy szóval foglaltam össze: HÜLYE

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2011. febr. 2. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!