Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam őt randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam őt randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már egy éve ismerek és mindig is nagyon teccet, de mostanában sokat sms-ezünk. gondolom ez azt jelenti hogy neki is teccem. Ha most nem lépek lehet hogy soha nem lesz már lehetőségem nála. még nem volt barátnőm. hogy kezdjem? hova hívjam? stb. 16/f
2011. jan. 31. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Először tanulj meg írni!
2011. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
"tetszett" így jó hülye gyerek? csak siettem és nem azt kértem hogy javíts ki szóval legközelebb olvasd el a kérdést figyelmesen. köszönöm
2011. jan. 31. 22:05
 3/12 anonim válasza:
100%
szerintem mindenképpen hívd el mert lehet hogy , ahogy fent említetted nem lesz több ilyen lehetőséged!
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Norb66 ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd el, mert nagyon bánni fogod! Légy vele nagyon kedves és figyelmes. A randira hívást pedig valahogy így: "Lenne-e kedved eljönni velem..." Mindenképp nagyon kedvesen. Ja és légy önmagad, ne begyakorolt sablonokat nyomj :) Sok sikert! :)
2011. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hívd pl pizzázni egyet vagy moziba..

sok sikert hozzá (:

2011. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 magicc* válasza:
először is..tetszett;tetszem:) a lényeg hogy nem feltétlenül utalhat az smsezés arra hogy bejössz neki,lehet hogy csak barátként szeret.de a lényeg egy próbát megér,és nagyon becsülöm benned hogy próbálkozni szeretnél,bárcsak ez itt is így menne:(de várok még azthiszem..nah szóval mondanám hogy mozi..de hát ott nagyon nem tudtok semmit csinálni ismerkedésileg,de ez egy nagyon jó ötlet..és nyugodtan egy egy gyengéd jelenet alatt próbálkozz meg simogatással,csókkal (fantázia)stb. Bár ilyen hidegbe nem ajánlatos de sétálni valamerre például*-* alkalom elején egy kiscsokival vagy valamivel meglepheted hogy lássa fontos neked,vagyis törődsz vele.és nyugodtan bókolhatsz,az jól jöhet szép vagy,csinos vagy stb. :)és a legfontosabb ne görcsölj,csak add magad és minden oké lesz :) L/15.
2011. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hívd el korizni :)
2011. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenképp hívd el. Mondjuk jó ötlet lenne egy kávézó, ott lehet jól beszélgetni, vagy simán kajálni, előtte meg utána séta, nézelődés. Ahogy előttem írták a kori is tök jó ötlet.
2011. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:02-es nem értem mi a bajod most elírt valamit, húúú összedölt a világ...amint látod én is elrontottam valamit
2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hívd el!!!!!! Nekem is volt egy ilyen, kb. 14 voltam, mikor megismerkedtem egy sráccal, és 16, mikor jártunk pár hétig, de csak csók volt más nem. Azóta néha, fél évente elmegyünk bulizni, és húzzuk egymást folyamatosan, majd abban maradunk, hogy nem gabalyodhatunk össze, mert vagy neki van valakije, vagy nekem, szóval húzzuk a szexet ár 11 éve. Ne halogass semmit, és ne félj tőle. Őszintén, mi veszítenivalód van? Semmi. Állj elé és őszintén mond meg neki, hogy bejön neked, és hívd el valahová. Ügyesen!!
2011. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!