Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak ki jön be jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ki jön be jobban ha valaki sok lánnyal volt előtte vagy aki kevéssel?

Figyelt kérdés
Tehát melyik imponál,tehát egy példa:Egy fiú szűz vagy aki minden hónapban legalább egy lánnyal lefekszik,minden más megegyező lenne az adottságukra nézve,mind belsőleg mind külsőleg mind pénztárcágilag!
2011. jan. 31. 13:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:10

Ezt mondom mindig a lányoknak mozgassa a fantáziáját ,hogyha annyi lányt megtudott fektetni akkor biztos van benne valami s ha nem volt senkivel akkor senkinek sem kell ez jön le nekik!

A lányok meg más mert nekik könnyebb az egész szexualitás ha egy fokkal szebb vagy mint egy bányarém akkor biztosan kapsz annyi szexet mennyit keresel,de a fiuknál más mi meg kell szenvedjünk ,kell duma,kinézet,pénz stb stb. szóval az egy imponáló dolog szerintem minden lánynál ha több csajjal is volt...

2011. jan. 31. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:
keress olyan lányt akinek az imponál h nem fektetsz meg minden jött-mentet...hidd el, vannak ilyen lányok és azok a normálisabbak.
2011. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Norb66 ***** válasza:
Csak a ribancoknak imponál ez, a párodnak/életed szerelmének pont az ellenkezője, ha szűz vagy, fog imponálni. Úgyhogy tartsd meg... :P
2011. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szűz :P Csak érdekel ,hogy melyik jobb változat
2011. jan. 31. 14:32
 15/16 anonim válasza:

MINÉL KEVESEBB ANNÁL JOBB!!!!

senki nem szereti a túlzott csajozókat.. félünk tőlük h minket is elhagynak egy másik lányért (:

2011. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

pff... aki meg kevéssel volt, azt joggal vonzza a kíváncsiság, azt meg attól féltheted, hogy valami új reményében hagy el...


ha ilyentől egyáltalán félni kell, az már régen rossz. páromnak nagyon sok futó kalandja volt előttem, és kevés hosszabb kapcsolata. most akkor rettegnem kéne minden nap, hogy kivel fekszik össze...? ugyanmár... bízom benne és magamban is. pont.

2011. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!