Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak ki jön be jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ki jön be jobban ha valaki sok lánnyal volt előtte vagy aki kevéssel?

Figyelt kérdés
Tehát melyik imponál,tehát egy példa:Egy fiú szűz vagy aki minden hónapban legalább egy lánnyal lefekszik,minden más megegyező lenne az adottságukra nézve,mind belsőleg mind külsőleg mind pénztárcágilag!
2011. jan. 31. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem csak olyan jöhet szóba akinek én lehetek az első és fordítva is

már 2 éve megtaláltam ^^

nem is kéne olyan akinek több nője is volt előttem.. nekem nem jön be

2011. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval, csak olyan jöhet szóba akinek én vagyok az első:P
2011. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nemtom mért hiszi azt sok fiatal srác h az a menő h annyi nőt húzzon meg amennyit csak bír...nem ettől leszel vonzó és tapasztalt...ez nem ezen múlik. kell hozzá 1 belső érettség...mert addig csak téll "dugni" fogod a lányokat, nem pedig szeretkezni velük...
2011. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én még egy lánnyal sem voltam... pedig lett volna lehetőségem. :D És büszke vagyok rá. :D
2011. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és te utolsó hány éves vagy?:D
2011. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20.
2011. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hm, ez téll becsületreméltó :)
2011. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gondolkozz.

Neked, fiúnak, mi jobb? ha a barátnődet fél MO megdugta, vagy ha te lehetsz az első neki?


Nekem egyértelműen azok a pasik, akik kevéssel voltak.


Ennek ellenére van párom, aki több, mint 50 lánnyal volt...

2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

voltam kezdőkkel (szűzzel meg nem szűzzel is), és aztán megismertem életem párját...

ég és föld!


(aki nem csináltam még igazán jóval, az az átlagosról is azt gondolja, hogy szuper... :P )


25/N

2011. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!