Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig csak olyan fiúk tetszenek meg, akiknek van barátnője? Akikkel meg csak barátkozni szeretnék mindig többet akarnak. Soha az életben nem lesz barátom! 16/l

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a jó pasikat gyorsan lefoglalják. Légy résen.
2011. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul közelítesz. Hogy van nője, az lehet kifogás is. Egyébként meg légy más/jobb mint a nőjük és szakadhatnak a gátak. Akarat és kitartás nélkül, csak panaszkodva nem jön el a tuti. :)
2011. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak azért az olyan tetszik mert ő már népszerű? Ne az érdekeljen más lányoknak tetszik -e.... Ha csak arra figylsz neked ki jön be, akkor nincs semmi gáz, előbb utóbb találsz majd. Talán előbb mint gondolnád, ha írsz egy privit ;)


16/f

2011. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most 2 fiúra tudom aztmondani,hogy tetszik és ismerem őket,van barátnőjük.Jelenleg több fiúnak is tetszek és nem szeretek csalódást okozni,de nincs meg az a bizonyos érzés,amiből tudom,hogy lehetne ebből késöbb valami.Sajnos már csak ilyen a formám:S

2.válaszoló én mindig pozitívan állok a dolgokhoz,emberekhez,de most elgondolkoztam ezen az egészen.Akkor már elmehetnék akár apácának is:D

2011. jan. 30. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kemény világ ez és nagyon-nagyon sok össze nem illő pár van, és lehet hogy pont az egyikben van az igazid. Ha kell (NEM csak úgy jó lenne mert tetszik!) járj utána a dolgoknak, ne legyen már elég annyi hogy van nője, ha azt se tudod milyen, mióta, miért, mennyire... Ez nem kapcsolatrongálás, nem kurvulás, mert ha emberes a pali és szereti, úgyis hiába kaparsz. Lehet olyan tapintatosan csinálni, hogy észre sem veszi, hogy tetszik neked. Persze figyelj, hogy ne csak arra kelljél neki sunyiban, mert rossz híred lesz tőle.
2011. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!