Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnéd ezt egy 17 éves lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd ezt egy 17 éves lányról?

Figyelt kérdés

átlagos arc csinos alak jófej,kedves belső

és még sose smárolt senkivel,szűz nem volt még barátja.

kialakulóban van valami egy ilyen lánnyal és ezt mondta és nagyon meglepődtem.szerintetek? 19/F


2011. jan. 30. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

A mai világban már semmin sem lehet csodálkozni. Megkockáztatnám, hogy ezen se:D

Egyébként én is tök jól nézek ki, sőt, mindigis körülrajongtak, mégsem volt barátom 19 éves koromig, mert egy lúzerrel nem fogok összejönni csak azért, hogy 'legyen valakim mint a többieknek' (1-2 csók azért volt megfelelő kaliberű srácokkal, de csak mert rettentő csókmániás vagyok). Örülhetsz, mert ezek szerint magasan lehet nála a léc, és téged is jól meg fog nézni, hogy elég jó vagy-e. A srácok általában jobban meg is becsülik azt a lányt, aki nem dobja oda magát minden jöttmentnek. Gondolom, nálad is így van ez. És a megfontoltabb lányok is így szoktak lenni a fiúkkal.

2011. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne elhinni? -.-
2011. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van jó pár barátnőm aki gyönyörű szép, a hajuk hosszú ápolt,jó alkatuk van mer kéziznek..és márkás cuccokba is járnak.. és még nem smárolt senkivel,szűz.. :) sokan nem is feltételeznénk 1es emberekről (akiket csak kinézet vagy hallottak alapján) bírálunk,hogy milyen is valójában


én se értem h mért ne lehetne elhinni ..

2011. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én lassan 19éves leszek . de a barátaim szerint 17évesen én is ilyen voltam. én is 17évesen vesztettem el es akkor smaroltam először. én nem bántam meg. az első barátom is csak 16évesen volt szerintem ebben nincs semmi fura. inkáb jó hogy még vannak ilyen lányok mert ez ma már elég ritka:)
2011. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is későn vesztettem el a szüzességem, pedig a suli elsőszámú csajának tartottak. Az első barátom nem hitte el, azt hitte, hogy a fél ország végigment rajtam.

Pedig csak arról van szó, hogy nem adjuk oda magunkat akárkinek, nem félünk attól, hogy egyedül maradunk, van elég önbizalmunk ahhoz, hogy kivárjuk a legjobbat. Légy büszke a csajszidra, és szeresd nagyon, mert neked tartogatta magát. :)

2011. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mégsem volt barátom 19 éves koromig, mert egy lúzerrel nem "fogok összejönni"


de menő vagy béjbe

2011. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok tehát könnyen lehet aki kicsit benntülősebb magányosabb tipus!
2011. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatot akarsz akkor ilyen csajnál próbálkozz, mert ezzel nem az van hogy leszop és utána megy a másik pasihoz, hanem ő párkapcsolatot akar...
2011. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!