Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnéd ezt egy 17 éves lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd ezt egy 17 éves lányról?

Figyelt kérdés

átlagos arc csinos alak jófej,kedves belső

és még sose smárolt senkivel,szűz nem volt még barátja.

kialakulóban van valami egy ilyen lánnyal és ezt mondta és nagyon meglepődtem.szerintetek? 19/F


2011. jan. 30. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok ilyen van. Nem ribanc, nem veszik észre olyan hamar, ő nem nyomul. Tök logikus.
2011. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne? Tudod, habár a trend az, hogy aki egy kicsit is jobb külsp adottságokkal rendelkezik, azon 12 évesen már menjen végig a fél suli, attól még vannak, akik nem követik ezt a trendet.

Egyébként a tényleg szép csajok között ez még gyakoribb, mint a kevéssé szépek (azért nem rondák) körében, akik úgy próbálnak a fiúkáknál bevágódni, hogy egyből felkínálják magukat.

2011. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem sok ilyen csaj van, ebben a korban már a legtöbb csajon átment vagy 5-6 pasi. De örülj, hogy ilyennel akadtál össze. Gondolom visszafogott, hűséges, nem magamutogató ri*anc.:) ez csak jó.


18/F

2011. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem en is pont ilyen vagyok, csak en 18 eves. En se smaroltam keg soha, szuz vagyok, a haverjaim jofejnek, kedvesnek szepnek tartanak, de mivel eddig meg nem talaltam meg azt a fiut, aki megerdemelne, hogy o legyen az elso, akivel megtortennek ezek a dolgok, ezert nem is csinaltam massal se...
2011. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritka de van ilyen, meg kell becsülni! =)
2011. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Jaja. Szerintem is becsüld meg, manapság igazi kincs az ilyen lány.
2011. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mondjuk elég ritka az, aki nem szűz, de még sosem smárolt senkivel...


lehet hogy hazdik, lehet hogy nem. Ha a lány csinos meg aranyos és jól érzed magad vele, akkor számít?

2011. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

utolsó te félreértetted..

szűz még és nem is smárolt senkivel.

a többieknek is köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 30. 14:37
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, pont azt mondtam, hogy jóval gyakrabban fordulnak elő olyan lányok, akik már smároltak, de még szüzek, mint olyanok, akik még nem smároltak, de már nem szüzek.


Viszont megkérdezném, hogy ez neked mennyire számít?

2011. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem értelek mert rá egyik állításod se igaz..
2011. jan. 30. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!