Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki aki tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Van valaki aki tetszik nektek jelenleg?

Figyelt kérdés
Főleg lányok. Esetleg több ember is? Vagy valaki úgy igazán? Honnan ismered, milyen a kapcsolatod vele (ha van)? Milyen jellegű kapcsolatot szeretnél tőle optimális esetben?
2011. jan. 29. 15:02
1 2
 11/18 anonim válasza:
van egy fiú aki tetszik hát igazából járni szeretnék vele. hetente egy párszor talizunk és hát a szomszédom onnan ismerem :D de eddig még csak barátok vagyunk
2011. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igen, többen is, de ezek többnyire csak álmok, nem gondolom, hogy ezekből lesz valaha is valami:( A srác, aki már évek óta nagyon tetszik, engem nem ismer igazán (köszönő viszony), de ő nem csak nekem tetszik, hanem a város fele nőjének:P

Meg még van pár, de azokkal is max. köszönő viszonyban vagyok.

2011. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
igen...sőt,szerelmes vagyok.egyenlőre még nem vagyunk együtt,de rövid időn belül össze fogunk jönni.
2011. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kb másfél éve szerelmes vagyok egy fiúba és én tetszek neki (nem tudom mióta) de azóta tudja, hogy szeretem mióta megismertem és őis elég sokszor mondta, hogy szeret de még csak most jutottunk el odáig, hogy szájrapuszi viszont ezek a pillanatok olyanok mint 1 romantikus film, olyan mint egy álom :$ nekem ő az igazi és remélem, hogy a kapcsolatunk folytatódik azzal, hogy én leszek a barátnője :)
2011. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
16 éves vagyok...8 éves koromóta tetszik egy fiú aki elérhetetlen ...nincs mit tenni most is van barátom szeretem, de valahogy mégis az elérhetetlen a jó :(
2011. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

van egy csaj aki nagyon bejön :$

14/F

2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mentifantezsvér ***** válasza:
Jelenleg van...de sajnos én kiköltöztem angliába őmeg otthon van :( szoktunk beszélni msn en... régebbről ismerem. a volt barátom haverja. vagyis csak akkor voltak jóba amikor jártunk.asszem már nem. optimális esetbe elfelejtem és keresek egy angolt a közelbe :)
2011. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy gyerekkori szerelmem, akiben úgy 6 év után csalódtam 15 évesen, és azóta úgy gondoltam, hogy már sosem leszek szerelmes. Nyáron találtam egy nagyon jó közösséget. Tetszett is egy fiú, de csak úgy, mint előtte sokszor, lejátszottam a fejemben az egészet, és ettől elérhetetlen lett...Azért sokat gondoltam rá, hogy helyes...És miközben rá gondoltam, egy másik fiú a közösségből megtetszett...Nem tudom, hogyan, mert sosem jöttek be az olyan típusú fiúk, és akkor még nem is beszélgettünk...Elkezdtünk beszélgetni, sokat, sokat, és azóta is itt tartunk (fél éve), azzal a különbséggel, hogy beleszerettem, ő az igazi, és nem tudom, ő mit érez irántam, és nem akarok szerelmet vallani neki, mert félek, hogy akkor vége lenne mindennek.

20L

2011. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!