Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki aki tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Van valaki aki tetszik nektek jelenleg?

Figyelt kérdés
Főleg lányok. Esetleg több ember is? Vagy valaki úgy igazán? Honnan ismered, milyen a kapcsolatod vele (ha van)? Milyen jellegű kapcsolatot szeretnél tőle optimális esetben?
2011. jan. 29. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ne akard tudni, milyen a kapcsolatod vele! Ha jó érzés rá gondolni és örültök, ha látjátok egymást, sínen minden... :)


23/f

2011. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem a párom tetszik :) 3 éve vagyunk együtt, és most épp olyan újszerű érzésem van... Totál elolvadok, ha ránézek.


Persze ez nem azt jelenti, hogy korábban nem tetszett :D Csak nem mindig ilyen intenzíven ível ez a hullám felfelé... Nem is tudom hogy magyarázhatnám el.

2011. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Van, egy fiu.

Egy suliba jarok vele, de igazabol egy kirandulason ismerkedtunk meg.

Nagyon joba voltunk, hetente beszeltunk, csak elrontottam a dolgokat, mivel, mint derult egbol villamcsapas elmondtam neki, hogy en tobbet erzek iranta, mint baratsag. O meg persze meg volt szeppenve, ezert mar nem tudom, hogy allunk.

Ha talakozunk, mai napig kedvesen koszon, de mar nem szoktunk beszelni.

18/L

2011. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
már lassan 1 éve, hogy senki nem tetszik.
2011. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ma 16:20 Hány éves vagy? És úgy senki a világon vagy senki a láthatáron? Mármint kívül - belül nem vagy egyik sem?
2011. jan. 29. 16:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy külsőre se tetszik senki vagy az összképet tekintve?
2011. jan. 29. 16:56
 7/18 anonim válasza:
100%

persze hogy tetszik :D

a barátnőm :) <3

2011. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van igen. 3-4 éve nem éreztem azt, amit most. A fodrászom, tetszett elsőre, ahogy beszélgettünk rájöttem, hogy akarom. Gyönyörű, elnéző és jóságos. Egy hosszú kapcsolatból készül elmondása szerint kiszállni és addig nem szeretne semmit. De megveszek érte és én is tetszek neki. A barátja kint dolgozik és amíg hazaér, várnom kell. Arra is van esély, hogy megbeszélik a dolgokat, de kicsi rá az esély azt mondja. Széttép az érzés, hogy van és még sincs. De szikla vagyok, tartom magam. :)
2011. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Perszer hogy van :) A barátnőm. De nem csak hogy tetszik, hanem szerelmes is vagyok belé :D Imádom
2011. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen mar nyar ota...es hogy milyen a kapcsolatunk:(sajnos csak szex,o nem akar tobbet mig en...nem csak tetszik hanem ugy szeretem mint meg senkit.
2011. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!