Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek el randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek el randira egy 16éves lányt?

Figyelt kérdés

A csaj 16éves, de elég érett gondolkodású, mit gondoltok hova vihetném el randira?

Illetve mit vegyek neki?


2011. jan. 29. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem a mozi nemjó,mert ott nem lehet dumálni...nekem volt első randimon mozi,és nemjó szerintem..majd olyan 3.,4.randin ráértek moziba menni:D én azt ajánlom,hogy üljetek be valahova ;) 16/L
2011. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Virágot SEMMIKÉPPEN!Eszedbe ne jusson!Régen jó volt,meg most is jól hangzik,úgy illene meg minden,de nehogy!Azzal elásod magad(hogy mért az hosszú).Semmit ne vegyél neki!Taliztok,csók mindenhova,aztán elsétáltok a közeli cukrászdába ,isztok majd 2 kólát,esetleg egy kib. guszta fagylaltkelyhet,közbe nevettesd-na,nem viccekkel,csak így legyél laza.Az egész legyen max 50 perc,aztán köszönj el,hogy menned kell.Jól érezted magad,és szívesen látnád legközelebb is egy izgalmas programra(itt vetítsd előre azt az izgi hobbit amit űzöl,mittodumén:korizni fogtok legközelebb,vagy főzni,vagy vmi vicceset).
2011. márc. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!