Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Égtem mint az állat! Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égtem mint az állat! Most mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van eg ysrác aki kb 6 éve tetszik nekem. Elkeztünk irkodni meg kijárni, de van barátnöje.


Egyis este rámjött ez az öszint 5 perc roham és migírtam neki hoyg, ha nem akar velem irogatni meg kijönni velem a városb akor írj ameg. erre azt írta hoyg 10 pusztan csak minden nap 8 ko rmegy le a netröl és nincs velem smemi baja. eree meírtam hoyg én általanosan értem nem mára. meg hoyg mindigh én írok elöször és ezért gondoltam ezt Erre ö megírta hoyg van olyan hülye szokása és nem ír rá senkire és ezért bocsánatot kért é shogy valószínű ez a baj.


De mennie kellett és elköszöntük. Ennyi volt. Itt nem annyira égö, de ott nagyon nagoyn nagoyn az volt. HOgy nézzek azután a srác szemébe? Mit tegyek???? (nemakartam bemásolni nem hoyg valaki magára ismer... XD)


2011. jan. 26. 20:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs a sok íráshibáért, csak nagyon siettem! :P
2011. jan. 26. 20:39
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írd újra, kevésbé sietve... Mert ez alig-alig érhető.


MI a fenéért kell egy tininek annyira sietni, hogy olvashatatlan szöveget hozzon össze?

2011. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd beken. Komolyan.
2011. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Először is, kár volt ennyire sietned, látod, 20.45-ig nem érkezett válasz, élvezhetőbb lett volna a az írás.

Másodszor: megbeszéltétek, nem? Akkor szerintem ezen semmi "égő" nincs, te rákérdeztél, ő megválaszolta, nincs probléma.

Mennyi idős vagy?

2011. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van egy srác aki kb 6 éve tetszik nekem. Elkeztünk irkodni meg kijárni, de van barátnöje.


Egyik este rámjött ez az öszinte 5 perc roham és megírtam neki hogy, ha nem akar velem irogatni meg kijönni a városba akkor írja meg. erre azt írta hogy pusztan csak minden nap 8 kor megy le a netröl és nincs velem semmi baja. erre megírtam hogy én általanosan értem nem mára. meg hogy mindig én írok elöször és ezért gondoltam ezt Erre ö megírta hogy van olyan hülye szokása és nem ír rá senkire és ezért bocsánatot kért és hogy valószínű ez a baj.


Érthetöbb? :D

2011. jan. 26. 20:45
 6/17 anonim ***** válasza:
20.43-ig, bocs :)
2011. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Elég fiatal és parázós! XD én 12/L ö 14/F
2011. jan. 26. 20:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez már érhető :)


És ha először jól csinálod meg, nem kellett volna szívatnod magad.


De ebbe mi az égő? Megkérdezted, megbeszéltétek, ennyi.

2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve tetszik, és 12 éves vagy? Na az szép :D
2011. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
TudomXD "Kis" korunkban sokat voltunk együtt! :D
2011. jan. 26. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!