Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy tényleg nem égtem be nála?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátomnak a haverja nekem nagyon bejön. Amikor elhívott minket házi buliba sajnos rosszul lettem náluk. Igaz, hogy nem a pia miatt, szóval nem részegedtem le vagy ilyesmi, én mégis úgy éreztem, hogy ez nagy égés volt. Természetesen bocsánatot kértem tőle a kellemetlenségért, de továbbra is nagyon szégyelltem magam. Ma azonban bejelölt facebookon, ezek szerint csak én fújtam fel az egészet?
2011. jan. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

" ... ezek szerint csak én fújtam fel az egészet?"


Bizony!

2011. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem égtél be nála:)
2011. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ha bejelölt faszbúkon! És ha még lájkolja néhány bejegyzésedet is, akkor bizti szerelmes beléd, de hogy tuti legyen, bökd meg!
2011. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vazze mi ez óvoda?:D

"Ma azonban bejelölt facebookon, ezek szerint csak én fújtam fel az egészet?"


Ja lájkold minden bejegyzését, bökd meg, küldj szívet neki, meg tölts fel neki meztelen képet, had lájkolja, aztán biztosan beléd fog zúgni!

Méér' versz engem Istenem?! :D

Sebaj, majd felnősz:D

de akkor minek mész még buliba, ha nem vagy nagy na mind1:D

szóval nem, nem gáz, hogy rosszul lettél.

2011. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy egtel be nala!

Szerinted mas meg soha nem volt rosszul buliba vagy akar mashol? Dehogynem... Emiatt ne parazz!

2011. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!