Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú extrémen biciklizik? Én downhillozok és ahoz való biciklim van! Szerintetek lehet jó pont ha egy állat bicód van? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy állat bömbi jobb pont lenne.-.-"
2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
15 évesen hogy lenne nekem bömbim?
2010. jún. 8. 20:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb lány nem tudja értékelni meg nem is ismerik sokan h mi számit jónek ezen a téren.nekem bátyám is bicózott triálozott is és ezért én ismerem de télleg kevés az ilyen lány.nekem bejön am de ne a bicikliddel akarj felvágni mert nem fog egy lány ezért belédszeretni x D

16/L

2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 nielindi ***** válasza:
76%
nem hoznál lázba egy pöpec bringával, 15 évesen fiatalka vagy hozzám.
2010. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

sok lanynak bejon. viszont ne a bringaddal akarj menozni mert azzal csak bekepzeltnek tunnel es a csajok hamar raunnak a bringas dumara.

viszont hatrany az ilyen pasi baratkent mert altalaban a bringa az 1, a baratno a 2 es ezt sokan rosszul turik.

tovabba vigyazz h ne ez legyen az egyetlen temad mert hamar radunnak.

2010. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

egyszer volt bringás pasim...hát hogyismondjam...1 hónap alatt sikerült elérnie,hogy még a bicikli gondolatátol is irtózzam (meg a pasitól is)...


jótanácsok: ha a lány nem rajong a bicókért,akkor ne akard elrángatni mindenféle olyan helyre,ahol erről szól minden,ne akarj vele sokkm-es turát szervezni,naponta 3nál többször ne mondd ki a bicikli szót,ne simogasd előtte,meg ne a biciklit simogasd többet mint a lányt

2010. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be.

15/L

2010. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vagyok nagy biciklis meg semmi egyéb... de nekem bejön :) de csak akkor ha ért is hozzá rendesen, és nem csak a bicóval van elfoglalva.

15/L

2010. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
nekem pont egy bicós srác tetszik 2 éve:D szóval mindenképpen jóXD (bár azért nem a biciklie miatt jö ón be:)
2010. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten imádom a downhill-t. =) Nálam az egy nagyon jó pont, mert a downhill azt mutatja, hogy belevaló a srác, tudom milyen veszélyes a dh és pont ez vonz engem is. Már ott tartottam, hogy downhillezni szeretnék, de sajna le kellett mondanom róla... =/ Szerintem ez a legjobb bicós sport a világon! :) Szóval nagyon is bejönnek a dh-s fiúk. De igazuk van a válaszolóknak, hogy evvel ne vágj fel. Hány éve dhzol? 14/L
2010. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!