Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú extrémen biciklizik? Én downhillozok és ahoz való biciklim van! Szerintetek lehet jó pont ha egy állat bicód van? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 20:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem akarok felvágni vele meg semmi csak érdekelt hogy lányoknak hogy jön be:D Nem is szoktam lánnyal arról beszélni csak haverokkal akik szintén downhilloznak és velük se mindig meg nem is szoktam simogatni csak esténkét amikor hazajövök szerelgetni meg olajozni semmi más!:D Meg hát inkább a lányt simogatom mint a bicóm:D

utólsó: 1éve dh-zok előtte csak nagy ritkán mentem ki:D

2010. jún. 9. 20:34
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyesen használja akor nekem tetszik, szivesen végig nézem, és ha sikerül lenyógöznie persze+pont de ahoz hogy belé szeresek maga a személy a fontos nem a bicikli xd
2010. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

mi az a bömbi? :)


Amúgy nekem bejönne, és nem konkrétan azért mert extrém sportot űz, hanem mert az is ad egyfajta képet az emberről. Pl. ha sportol akkor van valamilyen szinten kitartása, tud csapatjátékosként működni stb.. ami az élet minden területén a hasznára válhat, tehát ez csak pozitív lehet. Ha meg mondjuk kiemelkedő teljesítményt is nyújt akkor főleg büszke lehet rá az ember lánya :)

18/L

2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

a bicó, az én szememben legalábbis lejárt lemez. régen odavoltunk érte a csajokkal, de már kisfiús dolognak tartjuk, amikor vki a bicójával trükközik.


sportolni teljesen jó a bicó, de h így csajozz, meg imponálj az vicces.


18l

2010. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Tudod nem a bicikli a lényeg. Van olyan fiú akinek lehet a legcsövesebb biciglie mégis járnék vele, és olyan is van akinek lehet gyémántból és akkor se, de ez ugye az én véleményem vannak olyan lányok akik csak a gazdagokra harjanak. Jaj hova is viszem a témát. Tehát nem a bicigli a főlényeg de a lány felfigyelhet rá, hogy mijen klassz bringád van, de az jobb ha rád figyel fel ;) egy lány
2010. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tökéletesen 1etértek 17:57-tel..

Nkm nagyon nem jönne bee (bocsii), nagyon felvágósak sztem ezek a hapsik!!

Ezt nem akartam, de muszáj kiirnom:sztem az ilyen fiúk PARASZTok :S

2010. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi az a downhill????
2010. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be az ilyen extrém bicajozok..olyan nagyképű menőzősnek tűnnek..
2010. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy másik kérdésből, hogy mi a downhill.

A downhill rövidítve DH az extrém kerékpározás egyik ágazata, lényege: igen nagy esésű lejtőkön különböző akadályszerű letörések éles kanyarok ugratók leküzdése,

összteleszkópos, ritkábban merev vázas kerékpárokat használnak.

Youtube-on néhány New World Disorser, és a Roam Downhill videókon tudod a legjobban megfigyelni részleteket a sportággal kapcsolatban.

Ennyi röviden a DH. =)

2010. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
thx a normális válaszokat!:D
2010. jún. 12. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!