Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot kérek mit csináljak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérek mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány és nem tudok lemondani róla. Egyik osztálytársa és az én meglátásom szerint a lánynak is tetszem de valahogy nem meri kimutatni. Hagyja hogy ölelgessem, puszilgassam stb... De ha megkérdezik tőle hogy mért nem akar velem járni azt mondja hogy: mert nem vagy kitalál valami hülye kifogást. Mit kéne csinálni ezzel a leányzóval hogy megtörjön?? Lehetséges hogy még nem nőtt be a feje lágya/gyerekes de ez ellen mit lehetne tenni? amm 16 éves lány
2011. jan. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy hetero is lehet? :D
2011. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hetero? A 21. században? Ugyan...
2011. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1000% hogy nem hetero még nem volt neki párkapcsolata :/

és szerintem ettől félhet de mit tegyek ez ellen?

2011. jan. 26. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

"1000% hogy nem hetero"

16 évesen semmi sem 1000%. A nemi identitása főleg nem.

2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De ha tudsz 3 észérvet mondani, akkor én is mondok.

A kérdésem tehát: honnan veszed, hogy nem hetero?

2011. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom ...

de akkor tegyük fel hogy nem hetero akkor mit csináljak vele ???

2011. jan. 26. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
amit akarsz, de kettesben és sötétben:D
2011. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért 100%, hogy nem hetero, mert 16 évesen még nem volt kapcsolata?
2011. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó a hetero dolgot tegyük félre más ötlete van ???
2011. jan. 26. 21:40
 10/10 anonim válasza:

Elnézést kérek, de a kérdés kiírója fiú, vagy lány? Csak mert ugye aki tetszik neki, az lány. Itt fentebb meg elég furcsa kavarodást éreztem.

Nyilván az én hibám, de azért tisztázzuk: 1 lány + 1 fiú = heteroszexuális kapcsolat.


Amennyiben én gondolom jól: mi lenne, ha hagynál neki egy kis időt gondolkodásra? Mert ez így baromira kényelmes, hogy Te ott vagy neki, kényezteted, stb, de be kellene látnia, hogy nem használhat ki Téged. Szüntesd be az ölelgetést meg a puszilgatást, akár meg is sértődhetsz egy kicsit: ha nem kellesz neki, miért nem mondja meg őszintén? Ha meg igen, akkor pláne? Kicsit tartsd megfigyelés alatt. Lehet, hogy esetleg ő másvalakit nézett ki az osztályból?

2011. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!