Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot kérek. Segitenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérek. Segitenétek?

Figyelt kérdés
szóval. van egy fiú, aki 27 éves, és vagyok én aki 17 múlt most nyáron. én idösebbnek nézek ki ö pedig fiatalabbnak. 1hónapja ismertem meg pedig egy telefülésen is lakunk(!!) egy ilyen sütőgetésen. aztán nem beszéltünk de most augusztus 2. hétvégéjén elmentem bálba barátnöimmel és ö is ottvolt. a barátnöim közbe leléptek ketten maradtunk áttáncoltuk az egész éjszakát. aztán hazavitt. akkor kezdtem el valami érezni. és msot hétfő ota minden nap beszélünk. és ma végre elhivott moziba. áh. csak nagyon félek. sose voltam még moziba olyan fiuval aki nem volt a barátom. szoval ha ő hiv el moziba ő is fizeti? vagy hogyvan ez?! tényleg segitsetek nemakarom elszúrni. köszönöm.
2010. aug. 26. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit hibásan irtam. izgulok.
2010. aug. 26. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
relax:) o hivott, o fizet :) ne idegelj,nem fogod elrontani ;) sok sikert a randihoz :)
2010. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a gyors választ. remélem sikerül.
2010. aug. 26. 09:51
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem azért vigyél magaddal pénzt mindenféleképp ,ha még nem ismered annyira a fiút , nem tudhatod milyenek a szándékai .. meg ismerek olyan pasit is aki képes a saját részét is kifizettetni a lánnyal, és inkább legyél felkészülve és kellemes csalódás érjen.
2010. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
annyira már ismerem hogy nem olyan. nagyon aranyos. köszönöm a választ. de remélem nincs igazad.:)
2010. aug. 26. 10:48
 6/7 kkzz ***** válasza:

Ez teljesen korrekt. Féltem, hogy az lesz a történet eleje, hogy egy buliban ez meg az történt. De nem! És ez jó. Végre.


Szóval, elhívott moziba, amit ő fog fizetni. Ez pedig azt is jelenti egyúttal, hogy többet szeretne. Kár előre gondolkodni, élvezd, mikor vele vagy, és a dolog majd adja magát. Majd kiderül. :)

2010. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

na sikerült a randi. tényleg ö fizetett. csak, annyira másvolt ő is, meg én is. és nemtörtént semmi. se csók. se semmi. ami kicsit fura nekem. vagy ez igy tök normális? annyira félek hogy nem akar tölem semmit.

2010. aug. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!