Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen fiú? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú? 15/L

Figyelt kérdés
Nem szeret bulizni. Nem cigizik. Szereti a romantikát. Szeret sokszor kettesben lenni. Szeret utazni. Nem minden számára a külső. Vannak életcéljai. Nem gyerekes. És még sorolhatnám...
2011. jan. 25. 09:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Létezik,a barátom:D

De azért neki a külső is számít és szerintem nem baj ha néha gyerekes,ha a fontos dolgokban tud komoly is lenni.

2011. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok:

Nem szeret bulizni. Nem cigizik. Szereti a romantikát. Szeret sokszor kettesben lenni. Szeret utazni. Vannak életcéljai. Nem gyerekes.

Ja és még nem is iszom alkoholt.


A külső viszont nálam is fontos. Nem azt mondom, hogy csak ez számít, de fontos. Egy nő legyen nőies, legyen szexi. Öltözködjön nőiesen. Az, hogy most milyen testi adottságai vannak, annyira nem lényeg. (persze extrém esetek kizárva (anorexiás vagy 120 kilós).

2011. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
A tökéletes pasik évszázadokkal ezelőtt kihaltak a természetes szelekció miatt. Egyszerűen senkinek sem kellettek - otthagyták őket a bunkókért.:)
2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Nem szeretek bulizni.

Nem cigiztem még soha,és nem is akarok.

Romantikus alkat vagyok,ha van aki ki tudja belőlem hozni...:)

Szeretek sokszor kettesben lenni,igen.

Utazni nagyon szeretek.(de ez Neked miért fontos?:D)

A külső,ami megfog ugye,tehát nem az utolsó.

Életcéljaim is vannak.

Gyerekesség: szerintem abban a korosztályban,amiben Te szeretnéd megtalálni ezt a fiút,még mindenkiben ott rejtőzik még a gyerek(bennem is) (persze kivételek mindig vannak)

17/F

2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Miért baj ha valaki szeret bulizni? Olyan helyekre nem járok, de pl szoktunk nálunk karaokezni v ilyesmi :D Meg voltam már angliában disco-ban meg vmi party-n és ott is tök jól elvoltam xD Életcélok.. azt nemtom és gyerekes is vagyok :D (de én 19 vagyok szóval ha egy kicsit gyerekes vagyok akkor az csak pár év minusz xD) Ja és a külső nem minden, de ha nem tetszik egy lány nagyon nagyon akkor nem járnék vele csak barát :)

Ja éés énis írhatok? :D

2011. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. jan. 25. 12:44
 17/35 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én se cigizek nem is cigiztem csak 1 szívást még nagyon régen kíváncsiságból de nem láttam semmi értelmét csak ki akartam próbálni (kb 13 évesen vagy nem tudom de régen) :) És részeg se voltam még soha :)
2011. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
De akkor te is visszaírsz?:D
2011. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Miért ne írnék? Írj!
2011. jan. 25. 12:56
 20/35 anonim ***** válasza:
Én már írtam :O azért kérdeztem
2011. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!