Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen fiú? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú? 15/L

Figyelt kérdés
Nem szeret bulizni. Nem cigizik. Szereti a romantikát. Szeret sokszor kettesben lenni. Szeret utazni. Nem minden számára a külső. Vannak életcéljai. Nem gyerekes. És még sorolhatnám...
2011. jan. 25. 09:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
AZ első és a 6.on kivül magamra ismertem.:D
2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
van, de 15 évesen még ne keresd a tökéletest, mert majd 10 év múlva rájössz hogy NEM LÉTEZIK.
2011. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Ez amit leírtál a tökéletes férfi,de ilyen nincs.Párom nem szeret bulizni,de cigizik,szereti a romantikát,szeret kettesben lenni,de a haverjaival is szeret beszélgetni,ami normális dolog.Szeret utazni,ahogy én is,nem a külső számára a legfontosabb,vannak céljai,és nem gyerekes.(22/F)


24/N

2011. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, de nagyon fontos. Sajnálom. Olvass kevesebb Danielle Steel regényt.
2011. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen vagyok, csak egy bökkenő van. Nem minden számomra a külső, de nagyon fontos. Na meg azért szeretek bulizni, de természetesen csak a lánnyal együtt tökéletes. Viszont boldog vagyok buli nélkül is.

Csak tudod mi a probléma? Hogy már 24 vagyok. :)

2011. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
10:03-as én még azért hiszek abban, hogy létezik a tökéletes pasi számomra.
2011. jan. 25. 10:25
 7/35 anonim válasza:
Én ilyen vagyok kivéve azt,hogy gyerekes.Szeretek poénkodni viccelődni stb... de amúgy én vagyok akit keresel.
2011. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Kérdező: Számodra biztos, hogy létezik a tökéletes pasi, és akibe szerelmes leszel, az valóban tökéletes lesz számodra, csak nem feltétlenül fog megfelelni ezeknek a kritériumoknak. Sőt lehet, hogy pont az ellenkezője lesz. Én is így jártam, de nem bánom.
2011. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Létezik, csak van már neki pasija.
2011. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
10:30-as akkor ha gondolod írj privátban. Egy képet is szívesen megnéznék rólad.
2011. jan. 25. 10:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!