Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni ha kevés a szabadidőm?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én párom is minimum 13 órát dolgozik egy nap,de előfordult már,hogy 18-at... Szabadnapja ritkán van és ugye aludnia is kell valamikor. Barátnőm férje taxis, ő is napi 1-2 órát tölt otthon ébren, sőt van,akinek a párja még utazik is munkába az meg plusz több óra. Nem minden kapcsolat szól sajnos arról,hogy egész nap semmit nem csinálunk,ülünk otthon anyuék nyakán és puszilgatjuk egymást. Ha mindkét fél dolgozik(mint egy másik ismerősömnél) ráadásul nem egyforma a beosztásuk,mert egyik pl irodai alkalmazott a másik meg pék,akkor meg van olyan,hogy 1-2 napig nem is beszélnek személyesen, hiába laknak együtt.
2011. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ezt úgy írod mint ha még nem lett volna barátnőm.

Tény a legtartósabb csak 3év volt.

Így,hogy épp nincs barátnőm most is 21-00között fekszek le és 4-6közt meg kelek.


Igaz eddig mindegyik exemmel a legfurább és legváratlanabb szitukban ismerkedtem meg....

2011. jan. 23. 23:39
 13/19 anonim ***** válasza:
OFF: Honnan kéne tudnunk, hogy volt barátnőd???
2011. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, közben megjelent az infód...


Egyszer találkoztam egy ilyen "helló"-val. Utcán, idétlen véletlenek miatt szólított meg. Beleszerettem első hallásra. A történet hosszú, nem írom le, de nagyon romantikus szitu volt a folytatása is. Viszont egyrészt alaposabban megismerve rájöttem, hogy egész más világ, mint én. Másrészt a srácnak barátnője... Na jó, feltehetőleg nem voltak jóban, azóta szakítottak, de akkor úgy éreztem volna, hogy én teszek tönkre egy kapcsolatot.)


Bár sokan elítélik az ilyen hellókat, de mégis hiányzik! És sem járok ismerkedős helyekre, a net meg hát igen gáz, komolytalan és fájdalmas is tud lenni.


A helló azért is jó, mert látod az illetőt. Míg ha csak fényképről látod, és tetszik és találkoztok és mégse, az meg olyan hülye helyzet.

Szerintem bátran csak azzal a hellóval, lehet csak arra vár! Nem veszíthetsz vele semmit, viszont kedves emlék lesz nagyapó korodban! :-)

Kár, hogy én nőből vagyok és nem hellózhatok! :-(

2011. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Miért ne hellózhatnál?

Én csípem ha egy nő kezdeményez!Mert akkor talpraesettnek tartom.

2011. jan. 23. 23:45
 16/19 anonim válasza:
Szerintem az internet is alkalmas , ha ennyire kötött az időd!
2011. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azért nem hellózhatok, mert azon kívül, hogy gyáva vagyok hozzá, mit gondolna rólam a kiszemelt áldozat?!


-Biztos komolytalannak tartana. (Komoly kapcsolatot keresek.)

-Azt hinné, millió pasim volt már.

-Tuti valami hátsó szándékot képzelne mögém.

-Azt is gondolhatja, hogy a kutyának se kellek és azért szólítgatok le embereket.

-És különben is, mért nem hagyom meg a vadászatot a férfiaknak?!


Oké, hogy legyek talpraesett, már meglévő kapcsolatban ne egy passzív izé..., de azért mégse egy nő kezdeményezze a kapcsolatot, nem?


Végülis, neked férfinak azt mondom, hellózzál, nem veszthetsz vele semmit. Ha belegondolok magamnak is tanácsolhatnám ezt, hisz én se veszthetek vele. Nem tudom.

Feltettem én is a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__14906..

Ehh!

2011. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Simán ismerkedhetsz neten! Csak keresni kell. Ugyanúgy találkozol mindenféle emberrel, mint a való életben, ha aktív társasági életet tudnál élni. Én fent voltam két társkereső oldalon, és nagyon sok jó nőt találtam (gondolkodásmód, stb.), meg is lepődtem. Igaz, nekem nincsenek ennél pontosabb tapasztalataim, mivel szintén őket erősítem, de pasikkal annál több. Ne várd, hogy néhány hét alatt meglesz, akit keresel. Miért lenne esélytelen?

Amúgy meg ismerkedni tényleg bárhol lehet. Nekem mondjuk nem megy. Egyébként milyen tudományos érdeklődés képes lekötni a hétvégéidet? Tessék, egy jó alkalom az ismerkedésre :D

2011. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Melyik az a két jó társkereső?megadod itt v. priviben?
2011. jan. 26. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!