Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni ha kevés a szabadidőm?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés a szabad időd, akkor ha lesz barátnőd, hogyan fogsz foglalkozni vele? Mert egy barátnőhöz sok idő kell. :S


21F

2011. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1. kis faluban lakom és akikről tudom egyedülálló egyik se jön be nekem vagy én neki

2. hétköznap munkából mire haza érek már 17-18óra és nem ártana picit tanulni is

3. hétvégéken egyetemen tanulok vagy túlórázok a melóhelyen


internetes társkeresőkről a véleményen:

-komoly kapcsolat nem hiszem,hogy kialakulhat,mert én eddig csak olyan csajokkal akadtam össze akikkel laza volt(ők ezt kerestek)

-ha rá akadtam olyanra aki komolyat keres tuti az ország túlsó végén lakott és az nagy táv....


Bevásárlás közben nagy áruházban lehet ismerkedni ha igen hogy?Lányok ti mit szólnátok ha valaki odatolja a bevásárló kocsit a tietek mellé és oda szól,hogy "helló".

2011. jan. 23. 23:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Hogy nézel ki? Mi a végzettséged? Milyen kapcsolatot keresel?


(Hátha tudok valakit...)

2011. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tegyük fel iskolába jár vagy dolgozik akkor ő neki is kötött az ideje délutánig.

Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki h-sz -ig általában 17-18óráig dolgozik/tanul.

Volt amikor munka után hazaértem és pattantam is motorra,hogy menjek exemért az ő munkahelyére és meló után péntek este indultunk motoros talira.délutánig mind ketten dolgoztunk utána jöhetett a szórakozás.

2011. jan. 23. 23:28
 5/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedni akárhol,akármikor lehet,az csak kifogás,hogy nincs idő rá. Munkahelyen, suliban, utazás közben, ebédidő alatt,ha kiugrasz kajálni... te ismered a szokásaidat :) Sőt a spontán ismerkedés valamivel jobb is,mint a " na most megyek és megismerkedek egy lánnyal" célú 'kirándulások' :)Ne eröltetsd a dolgot,de legyél nyitott. Nálam olyan is volt,hogy egy eladó szólított le üzletben, később összejöttünk,szóval igen,akár bevásárlás közben is összejöhet.
2011. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúúúúú hallod :S ez a menetrended nagyon húzós. Most gondold végig, ha van egy barátnőd teszem azt ott a faluban. Mikor fogsz rá időt szakítani? Heti 2-3-szor szerintem illik találkozni egy barátnővel, és akkor csak vele foglalkozni. Mennyi idő múlva végzel az egyetemen? Meg a másik, ha a faluban nincs jelölt, akkor értelemszerűen csak azon kívül lehet, ami találkozáskor, még utazást is rá kell számolni, és így még kevesebb időtök lesz egymásra. Értem én, hogy jó lenne egy barátnő, de ilyen menetrend mellett nem tudom mennyire tudnál vele törődni :S.
2011. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hahó, nem válaszoltad meg az első hozzászóló kérdését! Vagyis: honnan lesz időd a barátnődre??? Dolgozni, tanulni, akkor is kell, vagy nem?

24f

2011. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Honnan lesz?

Minden nap munka/tanulás után másnap reggelig.

kb. 17-18tól 04-06ig az majdnem fél nap,szerintem mások sincsenek többet együtt akik nem munkanélküliek....


28F

2011. jan. 23. 23:31
 9/19 anonim ***** válasza:
... és ebből mennyit lennétek ébren? :)
2011. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hát most hiába húzzátok hogy kevés idő hogy barátnővel is foglalkozzon. én megértem a helyzetét, ettől félek én is hogy 28 évesen az lesz mint most neki, melo mellett nemnagyon marad idő ilyenre.

csak olyan lánnyal érdemes ismerkedned aki kb ugyanebben az időben elfoglalt mint te, és amikor kis szabadidőtök van az lehetőleg egyszerre. amúgy énsztem keresgélj neten, de ne attól várd hogy majd összejön. sőt ne várd semmitől, csak ragadj meg minden alkalmat arra hogy ismerkedj. sok neten aki lazát keres stb, de azér vannak akik nem, és talan még a közelben is laknak.

2011. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!