Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ereztethetnem azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ereztethetnem azt, hogy mar nem erdekel?

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy tetszik a srac es elrontottam azzal a dolgokat, hogy ezt el is mondtam neki, ot nem igazan erdekelte a dolog, mert valaszt se adott. Kost pedig olyan furan erzem magam, szeretnem ot ugy kezelni, mintha jelentektelen lenne, de nem tudom, hogy hogyan. Az egyik ismerosom azt mondta, hogy ne koszonjek neki, ha o koszon. Szerintetek? Elernek vele akarmit is?
2011. jan. 23. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem koszonsz neki az parasztsag.......
2011. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nem volt parasztsag, hogy mikor en elmondtam neki, hogy tetszik annyit mondott, hogy jo. Es azota minden csajjal normalisan viselkedik csak erdekes modon velem nem...
2011. jan. 23. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, csak ne foglalkozz vele különösebben.
2011. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedvesen koszonjek neki vagy inkabb idegen?

Az alatt, hogy ne foglalkozzak vele azt erted, hogy ra se nezzek? Vagy?

2011. jan. 23. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne bunkó módon. Ahogy én ezt olvasom, úgy tűnik hogy te nem érdekled, de az nem parasztság, az viszont igen, ha nem köszönsz és rá sem nézel, mert azt fogja hinni, hogy haragszol rá! Tapasztalatból mondom, szó szerint ezt mondta nekem egy srác, aki tetszett (bár én is bejöttem neki): "mégis mit gondoltam volna?!köszönsz valakinek és rád sem néz!" Nagyon rosszul esett ez nekem, de szerintem a viselkedésem neki is, és tudom hogy ez hiba volt! Egyszerűen csak ne kelts feltűnést, ugyanúgy beszélj vele is, mint bárki mással, ennyi.


16/L

2011. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva valoban haragszok ra, hiszen lany letemre "szerelmet vallottam" neki es o erre meg annyit se volt kepes mondani, hogy neki en nem kellek. Kinek esne ez jol? Senkinek!
2011. jan. 23. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy felfuvalkodott, pöffeszkedő hólyag az ilyen alak. Ne foglalkozz vele. Tanulság: ne terítsd ki egyből a lapjaid, ha tetszik egy pasi, meg kell őrjíteni és játszadozni vele. ;)
2011. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!