Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit a buszon kinéztem magamnak pár hónappal ezelőtt. Pár nap alatt kiderítettem a nevét és bejelöltem facebook-on aztán kimaradt egy kis idő, sokáig nem láttam. Majd kb egy hete oda jött hozzám a buszon és beszélgetni kezdtünk. Azóta tök jókat beszéltünk msn-en és megbeszéltük hogy egy busszal fogunk járni suliba. Fél órás az út reggelente és olyan jól elbeszélgetünk hogy észre sem veszem az idő múlását. Miután leszállunk a buszról, még egy darabig egyúton megyünk. Eddig jutottunk el idáig. A kérdésem az lenne, hogy hogyan derítsem ki, hogy akar-e tőlem többet? Eddig még nem mondott semmi olyat hogy szeretne valamit. Nekem nagyon tetszik és jó lenne ha elhívna mondjuk sétálni de erre is rákéne valahogy vezetni. Vagy várjak még ezzel?
2011. jan. 22. 21:26
 1/6 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem: én 17/L ő 19/F
2011. jan. 22. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy lépjen! Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor említs meg valami olyan hétvégi programot, ahová mész.
2011. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mit kideríteni. Mivel odament valószínűleg bejössz neki. Lehet h nincs elég mersze lépni, próbálj meg te közeledni hozzá.

Sok szerencsét!!!!!

2011. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azon gondolkoztam, hogy mivel egy helyen lakunk, lehet megemlítem neki hogy kéne menni valahova... és hátha leesik neki :P
2011. jan. 22. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jönnél be neki, akkor nem menne oda hozzád mindig, meg nem beszélgetnétek olyan jókat! tuti, hogy bejössz neki. majd menjetek el valahova még, akár msn en is megbeszélhettek egy közös programot, és majd minden alakul..
2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm :)
2011. jan. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!