Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel most akar valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most akar valamit? (lent) 18/L

Figyelt kérdés
A 18 évem alatt, még nem fordult velem elő ilyesmi! Van egy fiú, akivel szoktam chatelni msn-en! Csak egyszer találkoztunk, de akkor sem kettesben, hanem egy buliban baráti körben. A lényeg, hogy amikor chatre keről a sor, szó szokott esni a volt barátnőjéről, akivel nagyon szeretne járni, de a csaj meg nem, mert csak barátnak szeretné stb...mindig adok neki tanácsokat, de a második chaten már azt mondta, hogy nem is érdekli, meg minden...aztán ma ismét szóba került ez a téma! Azelőtt viszont azt mondta, hogy hogy-hogy nincs pasim, hiszen nagyon cuki csaj vagyok, meg minden...nem tudom, hogy csak barátkozni akar, vagy többet!!??? Mellesleg ez a valaki nem olyan közömbös számomra, nem tudom, hogy mit tegyek, vagy, hogy ő mit akar!! Kérlek segítsetek!!!!
2011. jan. 22. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Realitás: Tavaszodik, dugni akar mint mindenki más.

Szentimentalitás: Nem tud dönteni, szerelmes mindkettőtökbe, őrli magát.

Ahogy én látom: Álmodozik arról, hogy mindkettőtökkel egyszerre csinálja. Ez lenne neki az első.

2011. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod, amikor összetörik egy szív akkor másik kapcsolatba rohanunk. Hát hogy mit tegyél nem tudom. A barátságotok szét mehet, ha ti megpróbáljátok.
2011. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy kihasználjon. Mert nem csak elhasználni tud, hanem kihasználni is.

Egyébként mi az, hogy az elmúlt 18 év alatt?

Meglepődtem volna, ha 5 éves korodban ilyen történik.

Ismmerkedj vele kicsit, aztán meglátod mi lesz.

2011. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!