Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap megyek randira s tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek randira s tök ideg vagyok. Mire figyeljek? 19/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a lányoknak könnyi dolguk van mert ők választank pasit ők mondanak inget egy kapcsolatra

és ha már elhívott valaki akkor már tuti hogy tetszel neki és szeretne jobban is megismerni

2011. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ez a szemétség!Elhív a talilra azt nem jön el!Mért vannak ilyen emberek?ez szemét dolog!
2011. jan. 22. 13:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Micsoda? Nem ment el? Pedig ezt jobbára inkább lányok csinálják.
2011. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na milyen lett a randid kérdező?Nem ment el?

Nekem is megvolt, de nekem legalább eljött a csaj:)

20f

2011. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pedig ennyi tisztelet jár.Voltam úgy hogy megbántam azt,hogy elfogadtam valakitől a randit de elmentem mert ennyi tisztelet jár mindenkinek s tapintatosan meg mondtam mi van.
2011. jan. 23. 13:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, jó nagy b*rom aki elhívott, gyáva volt elmenni vagy mi?
2011. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!