Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy duci lány hol és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci lány hol és hogy ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Bnőm eléggé elzárkózik, nem jön velünk bulizni, csak nagy ritkán.

Szép arcú lány, mosolygós, vidám, jó kisugárzással. Egyetlen problémája, hogy úgy érzi nem kell senkinek.

Mondtuk neki, hogy jöjjön szórakozni. (de kisváros révén ez nem jött be neki - meg elég sok bántás is érte)

Neten sem akar ismerkedni, ez utóbbi miatt.

Hogy segíthetnénk neki?


Esetleg akik hasonló cipőben járnak, hogy értétek el, hogy a barátnőtök felvállalja magát, vagy ha te is duci lány vagy, hogy sikerült ez?


Minden hasznos tipp és ötlet jöhet, mert mi a bnőimmel már kifogytunk az ötletekből. Köszönöm annak aki segít!


2011. jan. 20. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tényleg bejönnek valakinek a vékonyak is?Még nem találkoztam ilyennel.
2011. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony lányok (L)
2011. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aki azt írta h 50 kiló felett nincs nő az nagyon hülye xD 55 kg is tök vékony!!!! Asszem 168 cm de tényleg vékony nagyon jó alakú :D
2011. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nálam! szeretem a duci lányokat, sött imádom öket!
2011. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!