Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy duci lány hol és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci lány hol és hogy ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Bnőm eléggé elzárkózik, nem jön velünk bulizni, csak nagy ritkán.

Szép arcú lány, mosolygós, vidám, jó kisugárzással. Egyetlen problémája, hogy úgy érzi nem kell senkinek.

Mondtuk neki, hogy jöjjön szórakozni. (de kisváros révén ez nem jött be neki - meg elég sok bántás is érte)

Neten sem akar ismerkedni, ez utóbbi miatt.

Hogy segíthetnénk neki?


Esetleg akik hasonló cipőben járnak, hogy értétek el, hogy a barátnőtök felvállalja magát, vagy ha te is duci lány vagy, hogy sikerült ez?


Minden hasznos tipp és ötlet jöhet, mert mi a bnőimmel már kifogytunk az ötletekből. Köszönöm annak aki segít!


2011. jan. 20. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan ott ahol egy alacsony vagy félénk pasi, sehol, duci csajnak nem lehet párja, fogyjon le!
2011. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Két fontos dolog kimaradt, amit talán nem ártana tisztázni. Egyrészt a nevezett lány életkora, másrészt az, hogy tényleg csak duci, avagy annál picit többről van szó. A fent írt atrocitások így látatlanban az utóbbira engednek következtetni.
2011. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Dobja ki a melleit!
2011. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ameddig magát nem fogadja el, addig nem fog menni. Én sem voltam vékony 15-16 évesen, most sem vagyok az, de akkor asszem kövér voltam,viszont eszem és humorom mindig volt, ha valaki beszólt valamit, gond nélkül visszaszóltam. Mikor elmentem discoba rájöttem, hogy hoppá, vannak nálam kövérebbek is. A súlyomon kívül mással sosem volt problémám. Aztán jöttek a fiúk is. Először 1,5 éves kihasználós kapcsolat, ami nem is volt hivatalosan az. Aztán a barátnőm szerzett nekem egy pasiit, elmondta, hogy tetszik nekem, vele 1 hónapig voltam,síkhülye ember volt, utána 19 évesen már rendesen néztem ki:) Akkor megismertem az első komoly páromat, akivel együtt is éltünk. Most szingli vagyok, de abszolút nincs önbizalomhiányom és semmi bajom, örülök, hogy egészséges vagyok, másnak ez sem adatik meg az életben. És kövérnek sem érzem magam, anyu szerint teltkarcsú (:'D) vagyok :)


Szóval fogadja el és szeresse magát olyannak a barátnőd amilyen :) Főleg ha az arca is szép :):)

2011. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jah és amugy a férfiaknak bizonyítottan a fenti "teltkarcsú" alak jön be a legjobban
2011. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát nem panaszkodom, mert ugyan nem sok férfi tetszik, eléggé magasra teszem a mércét, de azzal a kevéssel pedig kölcsönös a dolog.
2011. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Amíg úgy érzi nem kell senkinek, nem is fog.

Változtasson magán, érezze magát szépnek, járjon el néha, próbálkozzon be a pasiknál, és tuti h sikere lesz! :)

2011. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Szerintem egy végtelenül kedves és értelmes lány, és ezt nem elfogultságból tájékozott, mindenkivel könnyedén beszélget, de amint ilyen téma jön elő elzárkózik.

19 éves. 170-73 között van a magassága azt hiszem, a súlya pedig olyan 90-95 kg lehet.


De a nagy többség azt mondja egyenletesen oszlik el rajta, s pl. hátulról (feneke, nem is venni észre, a fenekére pl. egy jó pár srác a csoportból megjegyezte, hogy tök jó.)


A fogyjon le válaszoló kedvéért, születése óta kis pufók volt mindig. rendszeresen fut és 10 éve úszik. S kevesebbet eszik nálunk. Csak mi is ámultunk. Meg pl. mikor mi kólázunk ő ásvány vizet iszik, ha csokizunk filmezés közben, répát vagy almát rágcsál háztartási keksszel. Ő az ilyenekre nagyon oda figyel.


De szerintem alkatra kb. olyan lehet mint Tóth Vera (még fogyás előtt).

2011. jan. 20. 19:21
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ez így összességében, mármint a kérdés, a hozzáállás, meg pár válaszoló egysejtű bunkózása is.


Aki ma ducinak számít, az lehet, hogy orvosi szempontból nem is az, csak nem úgy néz ki, mint egy kiéhezett kölyökgólya.

A "ducisággal" jár, hogy van melle, feneke, kerek a csípője, egy kis mozgással nagyon vonzó alakja lehet egy ilyen nőnek.

A történelemben még soha, semmikor, sehol nem volt olyan, hogy MINDEN fiúnak csak egyféle lány tetszett, és a másik meg nem. Ez genetikailag kódolt, hogy a dús idomok milyen hatással legyenek egy hímre. Amennyiben a telt mellek és a ringó far nem hat rá, akkor az nem hím. Biológia, ennyire egyszerű. :D


Amennyiben ŐT zavarja a súlya, akkor egy kis diétával, jó sok sporttal lehet rajta változtatni. Vigyétek el inkább mozogni, biciklizni, kondizni, röplabdázni, úszni, akárhová.

Addig is menjetek együtt butikokba, próbálgassatok ruhákat, miben érzi jól magát, mi áll jól, mit kerüljön. Ingyen van, megvenni nem kötelező. ;)


Mindig duci lány voltam, mai szemmel nézve KÖVÉR, és kb. két hét volt a leghosszabb idő, amíg nem volt barátom. Mindig tapadtak rám a fiúk, mert vidám voltam, vagány, szerettem(szeretem) a jó cuccokat, szép cipőket, mindig odafigyelek a hajamra, a sminkemre. Ha egy diszkóban 1000 ember van, olyan nincs, hogy nem akad köztük legalább 10, akinek a duci csajok jönnek be, és ők általában körülöttem döngicséltek. :D

Ma egy diszkóban asszem nem is lenne más duci csaj. :D Király!


Amíg nincs önbizalma, csak gubbaszt egy sarokban, addig nem fog bejönni egy pasinak sem.


BONES ARE FOR DOGS... MEAT IS FOR MAN!

2011. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

19:21

Fogyjon le!

Én vékony pasi vagyok, és egy nőnek sem kellek ezért mindig azt mondják legyél izmos!

Köszi csajok én is így viszonyulok ám meg a többi pasi is:)

2011. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!