Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy duci lány hol és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci lány hol és hogy ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Bnőm eléggé elzárkózik, nem jön velünk bulizni, csak nagy ritkán.

Szép arcú lány, mosolygós, vidám, jó kisugárzással. Egyetlen problémája, hogy úgy érzi nem kell senkinek.

Mondtuk neki, hogy jöjjön szórakozni. (de kisváros révén ez nem jött be neki - meg elég sok bántás is érte)

Neten sem akar ismerkedni, ez utóbbi miatt.

Hogy segíthetnénk neki?


Esetleg akik hasonló cipőben járnak, hogy értétek el, hogy a barátnőtök felvállalja magát, vagy ha te is duci lány vagy, hogy sikerült ez?


Minden hasznos tipp és ötlet jöhet, mert mi a bnőimmel már kifogytunk az ötletekből. Köszönöm annak aki segít!


2011. jan. 20. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!


Téged boldoggá tesz az, hogy bunkó módon megbántasz egy duci lányt, csak mert te nem vagy izmos és ezért nem kellesz a lányoknak? Remélem tudod, hogy ezzel azok szintjére süllyedtél, akik téged megbántanak. Semmivel sem vagy különb és ha ilyenre képes vagy, akkor megérdemled, hogy ezért ne jöjjön veled össze senki.

2011. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Velem nem is jön össze senki, mert ilyenek mint én, duci csajnak nem lehet barátja, sajnálom, nekem sem lehet nőm, akkor neked sem, ez van, engem nem zavarna ez, ti kezdtétek csajok!

50kiló felett nincs nő!

Ti kezdtétek, hogy 80kilónál kezdődik a pasi, na jól esik?!

2011. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ezzel megint csak magadat minősíted. "Ti kezdtétek nők". Szánalmas..komolyan mintha minden nő neked szólt volna be és minden nő megbántott volna.

Nagyon megérdemled.

2011. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hagyjad már, én csak azt adom vissza a nőknek amit ők adtak nekem, ha kedvesek lettek volna én is az lennék velük.
2011. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

És a kérdező barátnője talán bántott téged? Tudod a bölcsesség és az ész egyik mércéje, hogy hogyan kezeled a problémákat. Fejet hajtasz és megalázod őket azzal, hogy mosolyogsz, vagy pedig gyerekes és nevetséges ellentámadásba kezdesz.

Ilyen modorral egy nőnek sem fogsz kelleni, szóval ha szerinted kivétel nélkül megérdemlik ezt a viselkedést, amit te tanúsítasz, akkor inkább kezdj el a fiúk között nézelődni.

2011. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd már el azt is, hogy miért kell leszólni a sovány pasikat.

Senkinek nem jönnek be, leszólják őket a nők.Nekem ez nem esik jól, ezért ez a viselkedés.

2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert bunkók ezért szólják le. Aki nem bunkó az maximum annyit mond, hogy ne haragudj nem vagy az esetem. Szóval ha te is így fogalmaznál nem lenne senkinek kifogása ellene.

Nem is tudom miért bánt,hogy azokkal a nőkkel nem jöttél össze, szerintem nincs szükséged bunkó nőre, láthatóan könnyedén süllyedsz más szintjére.

2011. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sok a bunkó nő ezek szerint, meg senkinek nem az esete ez a testalkat.

A férfiaknak meg senkinek nem esete a duci női testalkat, ez van.

2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ebben látod tévedsz :) Azokat a nőket, akiknek van önbizalma nagyon sokan szeretik. A legjobb pasiknak ráadásul általában teltebb barátnőjük van.

A vékony srácok is sok lánynak tetszenek, csak te rosszakat fogtál ki, viszont kétlem, hogy 40 éves vagy, ergo még nem sokszor próbálkoztál ahhoz, hogy kijelenthesd, hogy nem tetszel senkinek sem.

2011. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ő dönt... Simán lefogyhatna, ha akar... Ha pedig erre képtelen, akkor nem zavar, ha nem kell senkinek, max egy hasonlóan kövér embernek.
2011. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!