Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek igaza van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek igaza van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Írtam a volt barátomnak, hogy találkozunk, beszéljünk meg pár dolgot. Mire ő azonnal benne lett volna és át akart jönni aludni, de én mondtam neki, hogy ne, mert nem vagyok otthon. Szerintem egyértelmű, hogy csak szexet akart. Abban maradtunk, hogy holnap találkozunk. Mikor tegnap írtam neki, hogy akkor ugye jön holnap, azt válaszolta, hogy ha nem iszik, akkor igen. Erre írtam neki, hogy ha csak annyit érek neki , mint egy üveg sör, akkor ne jöjjön. Ezután nem írt vissza. Biztos megint úgy gondolja, hogy feleslegesen hisztizek. Szerintetek is?
2011. jan. 20. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ha az ivása miatt mentetk szát annó és most megint a pia miatt köcsögösködik veled akkor miről beszélünk??hagyd a francba.ugyanaz lenne a szitu megint.kell ez neked még egyszer?
2011. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!