Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek igaza van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek igaza van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Írtam a volt barátomnak, hogy találkozunk, beszéljünk meg pár dolgot. Mire ő azonnal benne lett volna és át akart jönni aludni, de én mondtam neki, hogy ne, mert nem vagyok otthon. Szerintem egyértelmű, hogy csak szexet akart. Abban maradtunk, hogy holnap találkozunk. Mikor tegnap írtam neki, hogy akkor ugye jön holnap, azt válaszolta, hogy ha nem iszik, akkor igen. Erre írtam neki, hogy ha csak annyit érek neki , mint egy üveg sör, akkor ne jöjjön. Ezután nem írt vissza. Biztos megint úgy gondolja, hogy feleslegesen hisztizek. Szerintetek is?
2011. jan. 20. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekeljen, hogy a volt barátod mit gondol rólad.
2011. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Feleslegesen hisztizel.. bnökkel ülj össze és egy kis memória törlés.. felejtsd el a köcsögöt.. csak egy tárgy vagy a szemében.. egy szexuális eszköz
2011. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pontosan...

1.Egyből ment volna: gondolom mivel az EXE vagy, gyorsan túl akart lenni a megbeszélésen, de te keresztül húztad a számítását, mert ugye csak szexet akarhat, mi mást. (Mellesleg ha vége van valaminek, és ilyen véleménnyel vagy róla, halál fölösleges még nyúzni egymást.)

2.Mivel az EXE vagy, miért ne lehetne fontosabb az iszogatás, mint hogy téged hallgasson?

2011. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Azeriel ***** válasza:
felejtsd el ezt a majmot jobbat érdemelsz
2011. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért fontos a véleménye, mert még szeretem, de azt nem tudom elviselni, hogy ennyire semmibe vesz, szerintem, ha fontos lennék neki, nem a sörözéstől függene, hogy találkozunk- e, mert a kettő nem zárja ki egymást. És szerintem, ha már vmit lefixálunk előre, akkor az jó lenne, ha be is tartaná, vagy legalább ne akkor mondja, hogy nem biztos, ha rákérdezek.
2011. jan. 20. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:
hát mivel nem a pasid, illetve a szakítás körülményeit sem tudjuk, így nem biztos, hogy jogosan vagy felháborodva, az hogy meg iszik, szíve joga nem vagytok együtt azt csinál amit akar...:)
2011. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudod elviselni, de sajnos őt ez egyáltalán nem kell, hogy érdekelje már, egyrészt mert szakítottatok, másrészt ki tudja, miért és hogyan szakítottatok.
2011. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy iszik, mikor együtt voltunk sem szóltam bele ebbe...

Ő szakított velem, mert azt mondta, hogy ő most inni akar és a barátaival lenni és ebbe az életvitelbe nem fér bele egy barátnő.

2011. jan. 20. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha meg ezt mondta, tényleg felesleges utána futnod, bármennyire is szereted.
2011. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 20. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!