Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyen szűklátókürű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen szűklátókürű?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik csak az a baj h nem ismerem, de a facebookon csak kb 12 focis kép van neki kirakva és az egész oldala csak focizásról szól.Lehet h csak nem meri felvállalni magát?
2011. jan. 20. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit nem mer felvállalni? Azért, mert oda van a fociért? És? Jobb lenne, ha saját magát fotózná mint az emósok?
2011. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj első válaszadó, de azért kitehetne más képet magáról, nem csak focisokat....
2011. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak pl feltehetne zenét vagy olyan dolgot bejelölhetne ami értelmes.
2011. jan. 20. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy lehet hogy 1-2 naponta nézi csak a facebookot?

ne interneten informálódj róla, menj oda és beszélgess vele

2011. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint előjön a 2010-es évek legnagyobb problémája, valaki nem pakolja fel az egész életét a Facebookra! Hol van ilyenkor a rendőrség? Pedig Orbán is rendet ígért, erre tessék, ma még mindig vannak ilyenek. :S
2011. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább csak a kutyámról és egyéb állatainkról teszek fel képet, rólam jó ha van 1-2 és az is inkább airsoftos...

Ez semmit sem jelent, csak azt, hogy nem egész nap a gép előtt lóg és nem facebook függő mint egyesek...

Addig örülj míg a focit szereti és nem sörhassal a fotelben focit NÉZNI. :D


19/f

2011. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj második válaszoló, de kinek mi köze hozzá, hogy adott ember mit tesz fel a Facebookra? Hol van az leírva, hogy köteles vagy magadról képeket feltenni a netre? Megáll az eszem.
2011. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, de szerintem ha valaki veszi a fáradtságos és csinál egy rohadt adatlapot, feltesz egy képet, amin az ismerősi felismerik és betudják jelölni, ami elég nehéz ha Kiss Jánosnak hívnak és csak focistákról meg repülő labdáról, meg vetődő emberekről van kép. A közösségi oldalakhoz nem kötelező tartozni, internetezni nem kényszerítenek. Nem mondtam meg senkinek, hogy mit csináljon, de szerintem ha regisztrálsz ide, légy felismerhető. Ennyi.
2011. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fészbúkon nekem pl: van fenn összesen 3 db profilkép. Az egyik egy piszoár, a másik rambó, a harmadik meg egy focilabda.

Az ismerőseimmel egyszerű a dolgom: nagyon ritka családnév. de ha kovács lennék, akkor egyszerűen ÉN jelölöm be a népet.

Ez akár arra is jó lehet hogy "nemkívánatos" személyek meg se találjanak. És senki ne jöjjön a "közösségi oldalak hivatalos etikettje 4.kiadás"-t lobogtatva, ugyanis az emberek 90% magasról LESZ@RJA. Nem arra kell a fész amire nektek. ennyi

2011. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké bocsánat, hogy én másképp látom.... ha térden csúszok akkor talán nem köptök le ugye? ........
2011. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!