Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az fontos lányok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fontos lányok hogy egy pasinak legyen sok barátja?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a lányoknál fontos hogy a pasi nagy társasági ember legyen, szinte legtöbbször a társaság középpontjában lévő embereket választják.

Utóbbi időben sok barátom eltávolodott tőlem, akik maradtak meg mind elköltöztek messze. Van sok "haverom" de ezekkel nem igazán járok el vagy tartom a kapcsolatot utóbbi időkben. És arra vagyok kíváncsi hogy ilyen körülmények között van e esélyem? Sokat vagyok mostanában itthon de szeretek eljárkálni csak már nem nagyon van rá lehetőségem, nincs olyan társaság akivel szívesen mennék.


2011. jan. 19. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen Nö az aki arra bukik, hogy mennyi barátod van.

Létezik ilyen egyáltalán??:O

2011. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
21
2011. jan. 19. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor már 1 picit se fontos szerintem:)
2011. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fontos...
2011. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos sokfajta lany van . vannak akik a kemeny csavokra buknak akiknek hatalmas baratikoruk van alvilagi emberek mafiozok mert igazi ferfi kell nekik vannak akik party-arcokra buknak akik sokat buliznak mert szeretik a szorakozast vannak akik a maganyos pasikra buknak mert szeretik a csendet es anyugalmat , es a legtobb a peznes csavot de annak a penze kell es nem a szive igyhat azt megcsalja masokkal 100 szor ... igyhat menj szorakozz es probald ki minden korulmenyt a Mafiozot azt mellozd az szerintem nem neked valo ha draga a szabadsagod
2011. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
Szerintem lényegtelen mennyi haverod van :) de semmiképp se lehet hátrány...max előny..kinek ne kéne olyan pasi akinek sok ideje van a barátnőjére mert nem mindíg a haverokkal piál?:)
2011. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden lány azt mondaná erre, hogy nem. Viszont az igazság az, hogy azt, hogy egy lány mennyire fog vonzódni hozzád, olyan tényezők határozzák meg tudat alatt, amikről ő nem is tud. És az is egy szempont, hogy mennyire vagy szociális. Ezért nagyobb eséllyel talál elsőre vonzónak, ha egy baráti társaság központi figurájaként lát először, mintha teszemazt egyedül üldögélve egy sarokban.
2011. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fontos, mert én kicsit antiszociális vagyok!Én azt szeretném h a barátom szociális legyen és nálam ez alap. ez az második dolog amit megnézek egy srácban. Hogy mennyire tud beilleszkedni, beszélgetni másokkal ez vmilyen tekintélyt ad.

Kettő nekem az apám nagyhangú és én is vmilyen ilyesmit keresek.

Egyszóval mindenki az ellentéteket keresi.

2011. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem fontos... nem az hogy rengeted haverod, barátod legyen, de azért valamiennyi mindenképp.


mert ilyenkor jön a kérdés: MIÉRT nincs valakinek sok barátja? A költözés OK, de miért távolodtak el?

2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!